Automobiliai
Volkswagen
Toyota
Peugeot
BMW
Citroen
Nissan
Skoda
Opel
Hyundai
Automobilių nerasta
Išvalykite filtrus ir pabandykite iš naujo.
Būtina pabrėžti, kad programišiai dalies „CityBee“ klientų duomenis pavogė ne iš dabartinės sistemos, kuri yra saugi ir patikima. Nusikaltėliai neteisėtai pasisavino vieną failą, kurį 2018 m. vasario mėn. laikinai naudojome techniniais tikslais.
Siekdama užtikrinti klientų duomenų saugumą, bendrovė „CityBee“ nuolatos vertina ir griežtina taikomus saugumo reikalavimus. Pavyzdžiui, 2020 m. buvo inicijuotas visuotinis klientų naudotų slaptažodžių keitimas, nes buvo įvesti nauji slaptažodžių sudėtingumo reikalavimai. 2021 m. pradžioje „CityBee“ apskritai atsisakė slaptažodžių ir perėjo prie klientų identifikavimo taikant unikalius PIN kodus arba biometrinius duomenis.
Išaiškėjus duomenų vagystei, „CityBee“ nedelsdama inicijavo vidinį IT sistemų auditą, išorinį duomenų vagystės auditą ir vadinamąją įsilaužimo simuliaciją, kurios metu nebuvo aptikta vartotojų duomenų saugumui grėsmę keliančių spragų.
Kad užtikrintų klientų duomenų saugumą, „CityBee“ ir ateityje vykdys periodinį IT saugumo auditą.
CityBee bitės – tai nauji (ne senesni nei 2 m.), techniškai tvarkingi automobiliai. Tarp jų – ir praktiški Toyota Yaris, tiek komfortiški Nissan Qashqai, tiek krovininiai Fiat Ducato. Šiuo metu CityBee parke esančių automobilių modelius galite pamatyti čia: https://citybee.lt/lt/transportas.
Neišnaudotų pinigų susigrąžinti nebus galima, nes tai pažeistų APVA projekto sąlygas.
Visą informaciją, susijusią su šiuo projektu ir kokius kriterijus turite atitikti, norint pasinaudoti kompensacija, galite rasti čia:
Klientams informaciją pradėjome teikti nedelsdami, tos pačios dienos vakare, išsiaiškinę pirmines vagystės aplinkybes. Visus duomenų vagystės paveiktus asmenis informavome el. laiškais bei SMS žinutėmis. Be to, informacija buvo skelbiama ir „CityBee“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinkle, „CityBee“ interneto svetainėje bei žiniasklaidoje.
Jei mūsų siųstos informacijos negavote, patikrinti, ar Jūsų duomenys buvo pavogti, galite prisijungę prie „CityBee“ savitarnos svetainės selfservice.citybee.lt. Ji veikia ir anksčiau blokuotiems „CityBee“ klientams.
Glaudžiai bendradarbiaujame su incidento tyrimą vykdančiomis institucijomis, tad vos išaiškėjus naujoms aplinkybėms ar aktualiai informacijai mes ir toliau informuosime klientus bei visuomenę aukščiau nurodytais kanalais.
Galutinė kelionės kaina susideda iš automobilio nuomos laiko bei kainos už nuvažiuotus kilometrus. Automobilių kainą už minutę ir kilometrą galite matyti paspaudus ant bet kurio automobilio CityBee programėlėje. Kainų skaičiuoklė.
El. pašto adresą galite pasikeisti mobiliojoje programėlėje.
Rinkitės Meniu – Mano profilis – El. pašto adresas – vietoje ankstesnio el. pašto adreso nurodykite pageidaujamą.
Naujuoju adresu gausite laišką, kuriame bus patvirtinimo nuoroda. Ją turėsite paspausti, kad naujas el. pašto adresas būtų galutinai patvirtintas.
Su CityBee paskyra privalu susieti bent vieną atsiskaitymo kortelę. Galite susieti daugiau negu vieną mokėjimo kortelę ir pasirinkti iš kurios kortelės bus vykdomas atsiskaitymas už paslaugas prieš kiekvieną kelionę. Svarbu, kad kortelės tipas būtų VISA arba MasterCard bei būtų aktyvuoti saugūs pirkimai internetu. Susiejus mokėjimo kortelę (pirmąją ar kiekvieną papildomą) mes atliekame mokėjimo kortelės autorizaciją –Jūsų banko sąskaitoje rezervuojamas 1 EUR , kuris bus grąžintas į sąskaitą po sėkmingo autorizacijos (rezervacijos) patvirtinimo. Faktinio rezervuotos sumos grąžinimo į mokėjimo kortelę terminas priklauso nuo mokėjimo kortelę išdavusio banko paslaugų teikimo sąlygų ir terminų.
Kaip aktyvuoti saugius pirkimus internetu?
1. SEB: prisijunkite prie savo interneto banko ir viršuje esančioje meniu juostoje suraskite skiltį „Sąskaitos ir kortelės” -> „Kortelių sąrašas“. Matysite visas savo korteles, kurios gali būti registruojamos saugaus pirkimo internetu programoje. Prie pageidaujamos kortelės žemiau nurodytų pasirinkimų, paspauskite „Atsiskaitymas internetu” ir spauskite „Įjungti”.
2. Swedbank: prisijunkite prie savo interneto banko ir kairėje pusėje esančioje meniu juostoje suraskite skiltį „Kortelės” -> „Saugus pirkimas internetu”. Matysite visas savo korteles, kurios gali būti registruojamos saugaus pirkimo internetu programoje. Pasirinkite pageidaujamą kortelę prie užrašo „Atsiskaitymas internetu” spauskite „Įjungti”.
3. Šiaulių bankas: prisijunkite prie savo interneto banko ir kairėje pusėje pateiktame meniu, pasirinkite „Kortelės” -> „Saugus atsiskaitymas”-> pasirinkite atsiskaitymų kortelę, kuriai pageidaujate aktyvuoti saugius atsiskaitymus internetu ir spauskite „Registruoti” -> įveskite prašomus duomenis ir juos patvirtinkite paspausdami mygtuką „Įvesti ir pasirašyti” -> netrukus kortelės statusas pasikeis į „Užregistruota”.
4. Luminor bankas: prisijunkite prie savo interneto banko ir pateiktame meniu, pasirinkite punktą „Mokėjimo kortelės” -> pasirinkite atsiskaitymų kortelę, kuriai pageidaujate aktyvuoti saugius atsiskaitymus internetu ir atsivėrusiame lange spauskite „Saugaus atsiskaitymo paslaugos nustatymai” -> pasirinkite mygtuką „Užsakyti paslaugą” -> įveskite prašomus duomenis, kuriuos bankas vėliau Jums rodys pirkimo metu -> spauskite „Užsakyti paslaugą”.
5. Citadele bankas: papildomas saugių atsiskaitymų internetu įjungimas nereikalingas.
Jūsų asmens kodą naudojame siekdami Jus identifikuoti, su Jumis sudaryti sutartį ir ją vykdyti bei teikti Jums „CityBee“ transporto dalijimosi paslaugas. Asmens kodą taip pat tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu.
„CityBee“ privatumo politikoje (skelbiamoje adresu https://contracts.citybee.lt/privacy-policy/lt/20220216) detaliai paaiškiname, kokiais tikslais ir kokius Jūsų asmens duomenis tvarkome ir kiek laiko juos saugome.
Išvalykite filtrus ir pabandykite iš naujo.