lt
en ru

Automatizavome greičio viršijimo stebėjimą ir įspėjimų siuntimą

vasario 14, 2022

Nuo šiol smarkiai greitį viršijantys mūsų automobilių vairuotojai sulauks automatinių skambučių, įspėjančių apie galimas skaudžias nesaugaus vairavimo pasekmes ir raginančių kelyje elgtis atsakingai. Tokių priemonių efektyvumas yra didelis – įspėjus greitį tuoj pat sumažina daugiau nei pusė nedrausmingų vairuotojų.

Nors didžioji dalis bendrovės klientų yra sąmoningi ir atsakingi vairuotojai, kai kurie kelių eismo taisyklių nepaiso. Pirmiausia į juos ir orientuota naujoji greičio stebėjimo sistema.

Statistika rodo, kad Lietuvoje greičio viršijimas vis dar yra didelė problema, todėl ją spręsti turime visi drauge, pradėdami nuo savęs. „CityBee“ prie saugumo keliuose didinimo šį kartą prisideda pasitelkusi technologijas, leidžiančias vykdyti aktyvią eismo įvykių prevenciją“.

Įdiegus atnaujinimus, smarkiai greitį viršijančių mūsų vairuotojų informavimas tapo automatizuotas. Jie sulaukia telefoninio skambučio su įrašytu garsiniu perspėjimu, o nepavykus prisiskambinti išsiunčiama trumpoji žinutė. Tokia priemonė veikia puikiai – dauguma vairuotojų supranta ir priima gautą įspėjimą geranoriškai, o daugiau nei pusė įspėtųjų tuoj pat atleidžia greičio pedalą.

Tais atvejais, kai vairuotojai piktybiškai ir pakartotinai nereaguoja į perspėjimus sumažinti greitį, elgsimės principingai – tokius klientus dėl jų pačių ir aplinkinių saugumo blokuosime – jie neteks galimybės naudotis bendrovės paslaugomis.

Įdiegta prevencinio įspėjimo apie viršijamą greitį funkcija dar kalibruojama optimaliam veikimui, tad tikėtini pavieniai veikimo netikslumai, kurių identifikavimas padės užtikrinti ilgalaikį tikslą – efektyviai skatinti žmones vairuoti saugiau ir atsakingiau.

Įspėjimai apie viršijamą greitį yra ne vieninteliai, kuriuos gauna mūsų klientai. Jie automatinių skambučių su įrašytomis garsinėmis žinutėms ar trumpųjų žinučių taip pat sulauks, jei po kelionės užmirš užgesinti automobilio variklį arba netyčia pasiims transporto priemonės raktelius.

Vienas iš mūsų ilgalaikių prioritetų – dėmesys vairuotojų atsakingumui didinti, eismo kultūrai gerinti ir saugumas keliuose. Todėl savo klientus realiu laiku taip pat informuojame ir apie vairavimą sunkinančias oro sąlygas bei kelių būklę regioniniuose keliuose. Programėlėje apie tai pateikiamose žinutėse būna ne tik faktinė informacija, bet ir saugaus vairavimo patarimai. Be to, turime nulinę toleranciją vairavimui išgėrus ir neblaiviems vairuotojams skiria 2 tūkst. eurų baudą bei atimame teisę naudotis bendrovės paslaugomis.

Ir toliau investuosime į saugumo keliuose didinimą, eismo kultūros gerinimą ir naujų prevencinių sprendimų kūrimą.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!