lt
en ru

Kelionės paketai jau čia!

gegužės 17, 2022

Jūs prašėte – mes įgyvendinome! Tavo patogumui pristatome kelionės paketus, kurie suteiks galimybę iš anksto pasirinkti, kiek laiko planuoji keliauti ir kiek kilometrų nuvažiuoti. Įsigydamas šiuos paketus, iškart galėsi matyti fiksuotą jų kainą. Kelionės paketai leis sutaupyti, ypatingai vykstant į ilgesnę kelionę – už analogišką nuvažiuotą atstumą ir laiką mokėsi pigiau nei keliaudamas Tau jau įprasta „mokėk tiek, kiek važiuoji“ kaina.

Nuo šiol, pradėdamas kelionę, turėsi galimybę rinktis:
– mokėk tiek, kiek važiuoji – už minutes, valandas, paras ir kilometrus;
– įsigyk išankstinį kelionės paketą.

I keliavimo būdas. Mokėk tiek, kiek važiuoji.
Tai yra Tau jau įprastas keliavimo būdas – mokėk už nuvažiuotus kilometrus bei laiką kelionės pabaigoje.

II keliavimo būdas. Įsigyk išankstinį kelionės paketą.
Įsigyk kelionės paketą už fiksuotą kainą – jame bus nurodytas konkretus kelionės laikas ir kilometrai, kuriuos galėsi nuvažiuoti už fiksuotą kainą.

Jei nutiktų taip, kad užsisakęs kelionės paketą viršysi į paketo kainą įskaičiuotus kilometrus ir / arba laiką, kelionę galėsi tęsti toliau. Už kiekvieną viršytą kelionės minutę ir / arba kilometrą mokėsi tiek, kiek nurodyta prie paketo. Fiksuota paketo kaina bus nuskaičiuota prieš pradedant kelionę, o kainą už viršytus kilometrus ir / arba laiką nuskaičiuosime kelionės pabaigoje.

Taip pat kelionę galėsi tęsti toliau, įsigydamas vieną ar kelis papildomus paketus, nebaigęs savo aktyvios rezervacijos. Jei nuspręsi baigti savo kelionę dar neišnaudojęs pakete nurodyto laiko ir / arba kilometrų, šis likutis nebus kompensuojamas.

Pasirinktas kelionės paketas leis sutaupyti, t. y. už analogišką kelionę mokėsi pigiau nei keliaudamas Tau jau įprasta „mokėk tiek, kiek važiuoji“ kaina.

„Premium“ paslaugos pokyčiai

Nuo šiandien nebematysi „Premium“ paslaugos pasirinkimo, tačiau sumažintos finansinės atsakomybės paslaugą galėsi užsisakyti kaskart rezervuodamas naują kelionę. Kaip ir įprastai, jeigu eismo įvykis įvyks dėl Tavo kaltės, turėsi galimybę sumažinti savo finansinę atsakomybę nuo 500 iki 100 Eur. Mokestis galios iki kelionės paketo galiojimo pabaigos.

Minimali kelionės kaina

Taip pat įvedama minimali kelionės kaina – 1,5 Eur. Jei tavo kelionės suma, įskaitant papildomus mokesčius, nesieks 1,5 Eur, reikės mokėti nurodytą minimalią kelionės kainą.

P. S. Nepamiršk atsinaujinti CityBee mobiliosios programėlės ir lauk minėtų pokyčių! Daugiau informacijos apie kelionių paketus rasi CityBee mobiliojoje programėlėje.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!