lt
en ru

„CityBee“ parke išskirtinis modelis – „Porsche Taycan“

gegužės 5, 2023

Šiandien „CityBee“ automobilių parką papildo vienas naujausių ir prabangiausių modelių – „Porsche Taycan“. Nuo šiol nebūtina turėti „Porsche“, kad kelionė šiuo išskirtiniu modeliu taptų prieinama. Tokiu būdu bendrovė siekia keisti požiūrį į nuosavo automobilio turėjimą ne tik siūlydama patogiausią mobilumo alternatyvą, bet ir suteikdama unikalią patirtį savo klientams. „Taycan“ elektromobilis – itin populiarus „Porsche“ klientų gretose, pripažintas inovatyviausiu automobiliu bei gavęs daugybę pasaulinio lygio apdovanojimų.

„Teikdami dalijimosi automobiliais paslaugas jau daugiau nei dešimtmetį pastebime, kad miesto gyventojų įpročiai keičiasi – vis daugiau jų atsisako nuosavo automobilio ir atranda alternatyvius judumo būdus. Dalijimosi automobiliais paslaugų paklausa didėja, tad nuolatos ieškome naujų būdų, kaip stiprinti dalijimosi kultūrą bei pateisinti augančius klientų lūkesčius. Pastebime, kad klientai, naudodamiesi mūsų paslaugomis, noriai renkasi ne tik ekonominės, bet ir aukštos klasės automobilius. Naujuoju „Porsche“ norime suteikti unikalią progą savo klientams pajusti, ką reiškia vairuoti prabangų sportinį automobilį“, – sako „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Dar 2015 metais buvo pristatytas koncepcinis modelis „Mission E“, kurio pagrindu 2020 metais buvo pradėtas gaminti ir tiekti dabartinis „Taycan“. Šis modelis leis kiekvienam pajusti itin dinamiško vairavimo ypatumus ir užtikrins aukščiausios klasės komfortą. Tai šiuo metu vienas iš nedaugelio modelių, kuriuo viena įkrova galima nuvažiuoti itin ilgą atstumą – mieste apie 500 kilometrų, užmiestyje – iki 410 kilometrų. Jame naudojama 800 V įtampos elektros sistema užtikrina ir ypač spartų įkrovimą, tad prireikus papildyti bateriją spartaus įkrovimo stotelėse pakaks vos 5 minučių norint nuvažiuoti papildomus 100 kilometrų.

Elektromobilis „Taycan“ taip pat garsėja rinkoje kaip vienas sportiškiausių modelių, kuris puikiai atspindi „Porsche“ DNR tiek savo techninėmis savybėmis, tiek dizainu. Kiekvienas jį vairuodamas galės pajusti itin dinamišką automobilio valdymą. Išskirtinę patirtį ir komfortą kelionės metu vairuotojui užtikrins ir modernus salonas, sportinės, 14-os padėčių valdomos sėdynės bei inovatyvi valdymo įranga, o keleivius džiugins vaizdas ne tik pro langus, bet ir pro panoraminį stogą.

Įprasta minutės kaina važiuojant „Porsche Taycan“ klientams kainuos 1,49 Eur, o kilometras – 0,49 Eur. Minimali kelionės kaina – 59 Eur. Norint įveikti ilgesnius atstumus, galima rinktis iš kelių kelionės paketų, kurie priklausomai nuo kelionės trukmės ir atstumo kainuos nuo 73 Eur iki 266 Eur.

Bendrovė primena, kad palaiko tik atsakingą vairavimą ir nuolat taiko prevencines priemones keliaujant bet kuriuo parko automobiliu: automatiniais skambučiais įspėja viršijančius greitį, esant poreikiui, blokuoja klientus dėl neatsakingo elgesio kelyje bei taiko nulio promilių už vairo politiką. Norintiems rezervuoti „Porsche“ įmonė taikys ir papildomas sąlygas: automobilį galės vairuoti vyresni nei 25 m. amžiaus asmenys, turintys nurodytą minimalų kelionių skaičių ir kt. Su visomis taikomomis sąlygomis galima susipažinti bendrovės interneto puslapyje.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!