lt
en ru

Savaitgalį įvyko dešimtmilijoninė „CityBee“ kelionė – klientui skirtas ypatingas dėmesys

gegužės 17, 2022

Šeštadienį, Vilniuje, buvo užfiksuota dešimtmilijoninė kelionė Lietuvoje „CityBee“ automobiliu. Į šią kelionę išvykusiam klientui „CityBee“ surengė netikėtą sveikinimą – pasitiko jį su muzikantais, būriu „CityBee“ darbuotojų bei įteikė vertingą prizą. Peržengusi dešimties milijonų kelionių skaičių Lietuvoje, įmonė šią vasarą švęs ir dešimtuosius veiklos metus.

„Simbolinis dešimtmilijoninės kelionės Lietuvoje minėjimas – reikšmingas įvykis mūsų istorijoje. Praėjo nepilni 4 metai po to, kai skaičiavome dar pirmąjį milijoną kelionių Lietuvoje. Tai rodo, kad pastaraisiais metais dalijimosi automobiliais paslaugų poreikis auga ypač sparčiai ir tampa vis aktualesnis. Džiaugiamės, kad su kiekviena kelione vis labiau keičiame žmonių požiūrį į nuosavo automobilio turėjimą, artėjame švaresnių miestų link ir padedame savo klientams patogiai įgyvendinti dideles ar mažas kasdienes užduotis. Klientų pasitikėjimas ir lojalumas mūsų prekės ženklui mums ypač svarbus, todėl nusprendėme šia proga  pasidžiaugti kartu su dešimtmilijoninės kelionės klientu“, – sako „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Pastaruoju metu Lietuvoje „CityBee“ automobiliais vidutiniškai per dieną įvyksta apie 5–6 tūkst. kelionių. Anot K. Kaikario, pagal tai buvo spėjama, kad dešimtmilijoninė kelionė įvyks praėjusį savaitgalį. Keletą dienų iki dešimtmilijoninės kelionės kolegos atidžiai sekė kelionių skaičių. Iškart po jubiliejinės kelionės klientas  sulaukė „CityBee“ vadovo sveikinimo skambučiu.

Dešimtmilijoninės kelionės klientas sekmadienį rezervavo „Toyota Yaris“ automobilį, juo keliavo Vilniaus mieste.

Minėtos kelionės vairuotojas kaunietis Arūnas pasakoja, kad sveikinimas buvo netikėtas, tačiau toks įmonės dėmesys jį labai pradžiugino. „CityBee“ automobiliais naudojuosi jau ilgą laiką ir pakankamai dažnai, įprastai jais vykstu į Vilniaus centrą. Dažniausiai renkuosi tą automobilį, kuris yra arčiausiai, tačiau kadangi mieste šių automobilių pasirinkimas nemažas, patinka išbandyti ir naujausius, įdomesnius modelius. Kelione į Vilnių ir pradėsiu išnaudoti prizą, tačiau atradęs laiko labai norėčiau pakeliauti ir daugiau po Lietuvą“, – sako Arūnas.

Ši kelionė simboliškai lydi įmonę ir į dar rimtesnę sukaktį – birželį sueis 10 metų nuo pirmos „CityBee“ kelionės rezervacijos. Per tiek laiko „CityBee“ tapo daugelio mūsų ne tik kasdienių, bet ir svarbių gyvenimo istorijų liudininkais.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!