lt
en ru

„Porsche powered by CityBee“: kvies išbandyti „Taycan 4S“ ir „718 Boxter style edition“ Neringoje

liepos 31, 2023

Liepos 27 d. startuoja pirmasis bendras „Porsche“ ir „CityBee“ projektas „Porsche powered by CityBee“. Jo metu Neringoje bus galima išbandyti naujausius „Taycan 4S“ ir „718 Boxster Style Edition“ modelius, kurie taps lengvai pasiekiami ne tik užsiregistravusiems bandomiesiems važiavimams „Porsche“ atstovybėje Vilniuje, bet ir besiilsintiems pajūrio regione. Šia partneryste „Porsche“ siekia, kad tiek esami, tiek potencialūs klientai turėtų galimybę išbandyti naujausius gamintojo modelius kuo patogesniu būdu, o „CityBee“ tai vertina kaip dar vieną galimybę, suteiksiančią savo klientams unikalią vairavimo patirtį.

„Porsche“ modeliai išsiskiria dinamiško ir komfortiško vairavimo ypatumais, kuriuos svarstant įsigyti automobilį reikia pajusti pačiam, todėl nuolatos ieškome naujų būdų, kaip pasiekti tiek esamus, tiek potencialius klientus. Nors artimiausiu metu planuojame salonų plėtrą Kaune ir Klaipėdoje, dabar bandomiesiems važiavimams savo klientus galime pakviesti tik Vilniuje. Tuo tarpu pastebime, kad mūsų tikslinė auditorija vertina laisvę išbandyti automobilius jiems patogiausiu būdu ir metu, tad „CityBee“ yra puiki platforma, galinti tai pasiūlyti“, – sako „Porsche“ atstovybės Lietuvoje vadovė Rasa Klimavičiūtė.

Anot jos, ši partnerystė su „CityBee“ yra pilotinis projektas – jam pasibaigus bus vertinami rezultatai ir galimi alternatyvūs „Porsche“ testavimo būdai ateityje.

„CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris pritaria, kad dalijimosi paslaugų klientų susidomėjimas prabangiais automobiliais bei noras išmėginti naujus modelius neabejotinai auga.

„Norėdami klientams suteikti unikalias patirtis, prieš porą mėnesių „CityBee“ automobilių parką papildėme „Porsche Taycan“ modeliu – jo paklausa ir kelionių rezultatai viršijo lūkesčius nuo pirmųjų dienų. Atsižvelgdami į tai, norime skatinti dalijimosi kultūrą Lietuvoje ne tik ekonominės klasės, bet ir prabangesniais automobiliais. Tam ypač palankus vasaros metas, kai daugelis klientų aktyviai keliauja, o mūsų paslaugų paklausa pasiekia piką. Tuomet galime pasiūlyti įdomesnius modelius ir įsimintinus potyrius ne tik didmiesčių gyventojams, bet ir didelei daliai atostogaujančių pajūryje“, – dalinasi K. Kaikaris.

„718 Boxster Style Edition“ ir „Taycan 4S“ – tai vieni sportiškiausių „Porsche“ modelių, patiksiantys „Porsche“ entuziastams tiek itin dinamišku ir komfortišku vairavimo pojūčiu, tiek akį traukiančia apdaila.

„718 Boxster“ modelis išsiskiria automobilio centre įrengtu varikliu, kuris vysto iki 220 kW (300 AG) galios. Kelyje „Style Edition“ rodsteris taip pat neliks nepastebėtas – eksterjere dominuoja išraiškingi sportinio kėbulo kontūrai ir blizgūs 20 colių „718 Spyder“ ratlankiai.Tuo tarpu sportiškasis elektromobilis „Taycan 4S“, išvystantis iki 390 kW (530 AG) galios, yra vienas iš nedaugelio modelių, kuriuo viena įkrova mieste galima nuvažiuoti net iki 540 kilometrų atstumą. Prireikus elektromobilį galima įkrauti Nidoje, Pervalkoje, Juodkrantėje ir Smiltynėje tiek nemokamose, tiek privačiose įkrovimo stotelėse.

Norintys išbandyti „Porsche“ automobilius tai gali padaryti rezervuodami automobilį per „CityBee“ programėlę. Joje prabangūs modeliai bus išskirti specialiu filtru. Įprasta minutės kaina važiuojant šiais „Porsche“ modeliais klientams kainuos 1,49 Eur, o kilometras – 0,49 Eur. Minimali kelionės kaina – 99 Eur.

Projekto partneriai primena, kad palaiko tik atsakingą vairavimą, todėl norintiems mėgautis prabangiais modeliais taikomos papildomas sąlygos: juos gali vairuoti vyresni nei 25 m. amžiaus asmenys, turintys „CityBee“ nurodytą minimalų kelionių skaičių ir kt. Su visomis taikomomis sąlygomis galima susipažinti „CityBee“ interneto puslapyje ar programėlėje rezervuojant automobilį.

 

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!