lt
en ru

„Modus Mobility“ įmonių grupė įsikėlė į naują biurą

liepos 3, 2023

„Modus Mobility“, vienijanti mobilumo paslaugas teikiančius prekės ženklus „CityBee“, „MyBee“ ir „Mobility Fleet Solutions“, persikėlė į naują biurą – Vilniuje esantį verslo centrą „Žalgirio 112“. Dėl beveik 2 000 kv. m. biuro patalpų praėjusiais metais įmonė su Švedijos investicijų kompanijos fondu „East Capital Real Estate IV“ sudarė vieną didžiausių rinkoje ilgalaikės nuomos sandorių. Bendrovės teigimu, įrengiant patalpas daugiausia dėmesio skirta darbuotojų produktyvumui užtikrinti ir kūrybiškumą skatinančioms erdvėms sukurti. 

Darbo erdvės – kiekvieno poreikiams

„Per pastaruosius kelerius metus sparčiai išaugus mobilumo paslaugų poreikiui, ženkliai padidėjo ir mūsų Vilniuje dirbančių darbuotojų skaičius. Plėtėsi tiek dalijimosi automobiliais įmonės „CityBee“, tiek prieš porą metų startavusios, automobilių prenumeratą siūlančios įmonės, „MyBee“ komanda. Pandemijos laikotarpis išmokė dirbti nuotoliu, visgi jam praėjus pastebėjome – nors darbuotojai vertina hibridinio darbo modelio privalumus, tačiau patys vis dažniau pasirenka dirbti biure kartu su kolegomis. Tai lėmė erdvesnio ir pasikeitusius darbuotojų lūkesčius geriau atitinkančio biuro paieškas“, – sako Ainė Martinkėnaitė-Martyniuk, „Modus Mobility“ vadovė.

Dabartinėje būstinėje šiuo metu dirba daugiau nei 140 „Modus Mobility“ darbuotojų. Siekiant atsižvelgti į skirtingų komandų darbo specifiką ir poreikius 1950 kv. m. plote modernios, patogios ir ergonomiškos darbo vietos įrengtos tiek bendrose erdvėse, tiek atskiruose kabinetuose. Esant poreikiui, darbuotojai taip pat gali dirbti bendroje tylos zonoje ar lauko terasose, įsikurti ir nestandartinėse ar labiau neformalią laisvalaikio aplinką primenančiose darbo vietose.

Nuo dviračių ir sūpynių posėdžių salėse iki kamuoliukų baseino

Be darbo vietų įvairovės biuras išsiskiria žaismingomis, įmonės charakterį atspindinčiomis erdvėmis. Pavyzdžiui, kamuoliukais pripildyta susitikimų salė, sūpynės ir dviračiai konferencijų kambariuose, žaidimai laisvalaikio erdvėje ir kita. Anot A. Martinkėnaitės-Martyniuk, tokias erdves pasirinkta įrengti siekiant skatinti darbuotojus mąstyti plačiau ir kūrybiškiau, atverti naujas formas diskusijoms bei nestandartiniams sprendimams. „Buvimas kartu ir dalinimasis idėjomis čia ir dabar sukuria teigiamą bei darbingą atmosferą, kuri, jaučiame, darbuotojus tik dar labiau motyvuoja. Visa tai ne tik atsispindi rezultatuose, didina darbuotojų produktyvumą ir bendradarbiavimą, bet ir padeda kartu kurti įmonės kultūrą.“

Biuro interjere vyrauja moderni stilistika ir urbanistikos motyvai – kabinetų stiklo pertvaras rėmina miestų, kuriuose teikiamos „Modus Mobility“ paslaugos, žemėlapiai, viso biuro lubose banguoja upę imituojantis 135 metrų LED apšvietimas, o renginių erdvės sienas puošia futuristinio ir tvaraus miesto paveikslas. Taip darbuotojams ir biuro svečiams primenama, kad grupės įmonės kuria inovatyvius mobilumo sprendimus ir jais prisideda prie švaresnių miestų vystymo.

„Modus Mobility“ biuras įsikūręs pastate, kuris atitinka „BREEAM“ tvarių pastatų sertifikato reikalavimus, užtikrinančius aplinkos ir energijos tausojimą bei aukštą komforto lygį jame dirbantiems žmonėms.

„Modus Mobility“ yra tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ dalis. Grupė šiuo metu veikia 12-oje Europos rinkų, jos pagrindinė veikla apima keturias sritis: atsinaujinančią energetiką („Green Genius“), mobilumo paslaugas („CityBee“, „MyBee“), automobilių prekybą (atstovaujama 16-ai žinomų auto prekių ženklų) bei investicinių fondų valdymą („Modus Asset Management“).

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!