lt
en ru

CityBee dovanoja 25km!

sausio 14, 2022

Sausio 25d. Vilnius švenčia savo 699-tąjį gimtadienį, todėl šia gražia proga jį sveikina ne tik miesto gyventojai, bet ir Kaunas! Kauniečiai kviečia 21-23d. savaitgalį aplankyti ir paprepartinti jų mieste, o tam, kad šalies gyventojams būtų lengviau nusigauti iki tikslo – CityBee dovanoja nemokamus 25km nuo 100km kelionės : ) Ši akcija galioja lengviesiems automobiliams bei bus pritaikyta automatiškai, tad jokių nuolaidos kodų vesti nereikės! 

Taip pat Kaunas džiaugiasi galėdamas pranešti, jog šie metai jam yra ypatingi – Kaunas tampa Europos kultūros sistine 2022, tad miesto savaitgalio programa džiugins parodomis, instaliacijomis bei saldžiomis dovanomis. Nepraleisk šios puikios progos ir didžiojo atidarymo šou Žalgirio arenos prieigose!

Na, o 25d. Vilniaus gimtadienį švęsime tikrai su trenksmu! Galybė koncertų, parodų, festivalių, pramogų ir įvairaus turinio projektų skirtų ir mažiems, ir dideliems. CityBee klientai Vilniuje gali tikėtis saldžių dovanų, todėl nepraleisk! Tegu ši savaitė visai Lietuvai būna proga aplankyti vieni kitus ir pasisemti pačių geriausių emocijų!

Bzzz, miesto bitės!

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!