lt
en ru

„CityBee“ dalinimosi automobiliais paslauga – jau ir Alytuje 

balandžio 22, 2022

Didmiesčiuose sėkmingai veikianti „CityBee“ dalinimosi automobiliais paslauga nuo šiol bus pasiekiama ir Alytuje. Gyventojų patogumui mieste atsiras krovininiai (tarp jų ir elektriniai) bei lengvieji automobiliai, taip pat stovėjimo zonos, skirtos šiems automobiliams statyti. Paklausiausios kategorijos – krovininiai – automobiliai gyventojams leis patogiau ir greičiau pervežti daiktus, lengvieji – paprasčiau judėti mieste, o kelionėms pasirinkti elektromobiliai įgalins prisidėti ir prie aplinkai draugiškesnių sprendimų. 

„Džiaugiuosi, kad Alytus taps ketvirtuoju iš didžiųjų Lietuvos miestų, kuriuose bus galima dalintis automobiliais, keliauti jais mieste ar po Lietuvą, atvykti iš oro uostų ar į juos nuvykti. Dalis automobilių bus elektriniai, todėl gyventojai galės rinktis ekologišką transportą ir miestas taps dar žalesnis ir tvarkingesnis. Taip pat šia paslauga bus patogu naudotis ir emigrantams, kurie sugrįžta atostogų – jiems nereikės galvoti, kur išsinuomoti automobilį ir kaip vėliau jį pristatyti į didmiestį“, – apie naują paslaugą Alytuje kalba Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

„Alytus pastebimai tampa vis modernesnis miestas, kuriame šiuolaikiškos paslaugos yra labai laukiamos, būtent todėl pristatome „CityBee“ automobilius ir į šį miestą. Siekdami vykdyti tvarių ir efektyvių susisiekimo paslaugų plėtrą, tikimės, kad klientų jau pamėgtus krovininius automobilius aktyviai naudos ir alytiškiai, o artimiausiu metu miestas prisipildys ir atsakingai vairuojamomis lengvosiomis miesto bitėmis“, – sako „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Norint naudotis „CityBee“ automobiliais, tereikia atsisiųsti mobiliąją „CityBee“ programėlę ir joje užsiregistruoti – tai atlikus, bus galima sėsti į laisvą automobilį ir pradėti kelionę. Dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee“ suteikia galimybę keliauti po Lietuvą, vykti į Latviją arba Estiją. Po kelionės automobilį nemokamai galima palikti tam skirtoje „CityBee“ zonoje.

 „CityBee“ automobilius Alytuje bus galima statyti 7 stovėjimo zonose. Kai kurios zonos skirtos statyti visiems automobiliams, kitos – tik lengviesiems automobiliams. Net trijose zonose – Alytaus centrinėje automobilių stovėjimo aikštelėje (Jotvingių g.), šalia prekybos centro „Nemunas“ ir šalia Alytaus sporto ir rekreacijos centro – bus galima įkrauti elektromobilius.

Į Alytų atvykstantys krovininiai elektromobiliai – vieni pirmųjų elektromobilių, neseniai papildę „CityBee“ parką. Jie ne tik prisideda prie mažesnės gamtos taršos, tačiau ir leidžia mėgautis tylesne kelione. „CityBee“ pastebi, kad nors vis daugiau klientų renkasi keliauti būtent elektromobiliais, tiek esamiems, tiek naujiems klientams neretai dar kyla klausimų dėl elektromobilio naudojimosi kelionės metu ar po jos, pavyzdžiui, jo įkrovimo.  Taip pat, kad kuo daugiau gyventojų galėtų naudotis elektromobiliais tada, kada prireikia, nemažiau svarbu laikytis ir elektromobilių etiketo, pavyzdžiui, visiems suteikiama galimybė patraukti pakrautą elektromobilį nuo įkrovimo stotelės, tam skiriamos nemokamos 5 min.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!