lt
en ru

No results found

Sorry, we can’t find any results you’re looking for.

Atsisveikini su savo senu automobiliu – važinėji su CityBee nemokamai! Gauk net 1000 Eur kompensaciją!

liepos 29, 2021

Jei užvedant automobilį po savęs palieki juodų dūmų kamuolius galbūt pats laikas rasti geresnį sprendimą kelionėms tankiai apgyventam mieste? Dabar taršą didinančius automobilius gali iškeisti į nemažą piniginę sumą CityBee palsaugoms.

Sunaikinus senokai poilsį užsitarnavusį automobilį, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kompensuos net 1000 Eur tavo kelionėms su miesto bitėmis, o mes papildomai padovanosime net 70 Eur vertės CityBee kreditų!*

Kaip tai veikia?

Sunaikini savo taršų seną automobilį (daugiau informacijos čia: http://bit.ly/APVA_Kompensacija)

Parašyk mums info@citybee.lt ir mes pateiksime informaciją apie konkrečius žingsnius (kokį bankinį pavedimą atlikti, kad mes į Tavo paskyrą įdėtume kreditus).

Po sėkmingo apmokėjimo prie paskyros taip pat pridėsime dovanojamus CityBee kreditus ir atsiųsime sąskaitą, kurią galėsi pateikti APVA kartu su paraiška kompensacijai gauti.

*Svarbu žinoti!

Lėšas galėsime pridėti tik prie to žmogaus paskyros, kuris kreipiasi dėl kompensacijos. Asmeninės CityBee paskyros savininkas turi būti tas pats asmuo atliekantis apmokėjimą – kuriam po apmokėjimo bus išrašoma sąskaita. CityBee dovanojamų kreditų dydis priklauso nuo kompensacijos vertės. Už kiekvieną 100 Eur pridėtą prie paskyros CityBee papildomai skiria 7 Eur vertės CityBee kreditus. Pinigai už prie paskyros pridėtus kreditus atgal negrąžinami.

Viskas ko reikia, tai CityBee programėlė!

Parsisiųsk, užsiregistruok, o tada imi ir važiuoji!