lt
en ru

ATRASK NEREGĖTAS VIETAS

100 vasaros nuotykių su CityBee

Gana naršyti internete – griebk CityBee ir šią vasarą naršyk po Lietuvą!

100 vasaros nuotykių su CityBee

Renginiai Lietuvoje

1. Walk15 IKI ėjimo varžybos

Ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad nesvarbu, koks Tavo amžius ar fizinis pajėgumas, kviečiame prisijungti ir eiti! Į šias varžybas raginame įtraukti visus šeimos narius ir netgi augintinius! Tai didžiausias nemokamas sveikatingumo renginys Lietuvoje. Artimiausi renginiai: 2023 m. birželio 3 d. Alytuje. 2023 m. rugsėjo 2 d. Kaune. Daugiau informacijos ČIA.

Parko g. 2, Alytus

Renginiai Lietuvoje

2. RedBull WakeDuel 2023

RED BULL WAKEDUEL yra aukščiausio lygio vandenlenčių sporto renginys, nenusileidžiantis stipriausioms pasaulio varžyboms. Reginys tikrai vertas dėmesio, tad nesnausk ir atvyk birželio 8–10 dienomis į 313 CABLE PARK. Daugiau informacijos ČIA.

Mokyklos g. 82, 97231 Užpelkiai

Renginiai Lietuvoje

3. Ilgiausias TrenkTuras per Jonines

Juokas, ašaros, pasididžiavimas, ramybė… Visa emocijų paletė apima pasiekus ilgai puoselėtą tikslą. Žygiuok link savojo paparčio miške, degant laužams ir skambant dainoms per Jonines. Gerai praleisti laiką bendraminčių būryje žygiuotojai renkasi birželio 23–24 dienomis Marcinkonyse. Daugiau informacijos ČIA.

Marcinkonys, Varėna

Renginiai Lietuvoje

4. Rasos šventė

Jau daugiau nei pusė amžiaus Kernavėje puoselėjama vidurvasario šventė vyks birželio 23 dieną. Tavęs laukia didžiojo laužo uždegimas, vainikų plukdymas Neries upe, žaidimai ir burtai ant Pilies kalno piliakalnio bei dar daug nuotykių. Kviesk draugus ir susitikime Kernavėje! Daugiau informacijos ČIA.

Kernavė

Renginiai Lietuvoje

5. Kristupo piknikas. Prancūziškas džiazas.

Prancūziškas piknikas Vilniaus senamiestyje? Tikrai taip! Birželio 27 d. jaukiai įsitaisiusius Bernardinų sode, Tave apgaubs džiazo prieskoniais pagardinti Eddy Louisso, Richardo Galliano, Edith Piaf kūriniai. Jiems skambant, pasijusi lyg prisėdęs atokvėpiui Paryžiuje. Daugiau informacijos ČIA.

Barboros Radvilaitės g. 8A, 01143 Vilnius

Renginiai Lietuvoje

6. Aurum 1006 km lenktynės

4 dienos lenktynių dvasios ir buvimo tarp tų, kurie gyvena greičiu ir variklių griausmu… Taip, Tavęs laukia didžiausias šalies sporto renginys, kuriame išvysi Lietuvos automobilių sporto žvaigždyną ir žiedinių lenktynių legendas iš užsienio. Pasimatykime liepos 19–22 dienomis Palangoje. Daugiau informacijos ČIA.

Suominio g. 31A, 00176 Palanga, Lietuva

Renginiai Lietuvoje

7. CBet Rally Rokiškis

Septintasis „CBet Rally Rokiškis 2023“ praūš liepos 27–29 dienomis. Tiek sportininkų, tiek žiūrovų lauks ne tik kupini adrenalino greičio ruožai, bet ir įvairios pramogos ir vakarinė koncertinė programa. Burk ralio entuziastų kompaniją ir vyk į Rokiškį su CityBee. Daugiau informacijos ČIA.

J. Gruodžio g. 37, 42129 Rokiškis, Lietuva

Renginiai Lietuvoje

8. F2 vandens bolidų čempionatas

Rugpjūčio 12–13 dienomis pajėgiausi planetos F2 pilotai susitiks Klaipėdoje, Kruizinių laivų terminale, ir rungsis dėl motorlaivių sporto pasaulio čempiono vardo. Dar neteko stebėti šio sporto? Patikėk, tai lyg greiti ir įsiutę ant vandens. 😉 Daugiau informacijos ČIA

Pilies g. 4, 91240 Klaipėda

Renginiai Lietuvoje

9. Jazzu koncertas

Rugpjūčio 16 d. VDU Botanikos sode dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu su gyvos muzikos grupe ruošia išskirtinį vasaros koncertą Tau. Tai muzika, gimusi iš aistros, sapnų, kelionių, jausmų ir patirčių. Tai nuoširdus ir jausmingas muzikinis vakaras, kuriame skambės tokie Jazzu superhitai kaip „Apie Tave“, „Vasara“ ir kiti. Daugiau informacijos ČIA.

Ž. E. Žilibero g. 6, 46324 Kaunas

Renginiai Lietuvoje

10. Muzikinė drama „Sakmė apie dovanotą širdį“

Muzika, primenanti didingus kino filmus, egzotiniai ritmai, netikėtuose amplua atsidūrę žinomi veidai, įspūdingi vaizdo projekcijų bokštai tarsi obeliskai – sugrįžta iki gelmių sujaudinusi ansamblio „Lietuva“ programa „Sakmė apie dovanotą širdį“. Muzikinė drama atgims rugpjūčio 17 d. pačioje Trakų širdyje – Trakų salos pilyje. Ar pasimatysim? 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Karaimų g. 43C, 21142 Trakai, Lietuva

Vasaros festivaliai Lietuvoje

11. PINK SOUP FEST

Gražiausia meilės istorija pasaulyje? Ne, kalbame ne apie Romeo ir Džuljetą. Kalbame apie lietuvių meilę šaltibarščiams. Rožinė, gaivi, kreminė… Tai ne tik sriuba – tai gyvenimo būdas. Birželio 10 dieną atidaryk vasaros sezoną pirmajame Vilniaus šaltibarščių festivalyje „PINK SOUP FEST“. Tądien Lietuvos sostinė Vilnius nusidažys rožine spalva! Daugiau informacijos ČIA.

Tymo turgus, Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

12. 8 Festival

„8 Festival“ – tai trijų dienų festivalis mieste tikriems muzikos mylėtojams. Festivalis vyks „Lukiškių kalėjime 2.0“ – vietoje, kuri „Keliauk Lietuvoje“ apdovanojimuose buvo paskelbta „Sėkmingiausiu 2022 metų turizmo objektu Lietuvoje. Birželio 16–18 d. atgaivintas kalėjimo kompleksas vėl bus pilnas šiandienos muzikos ikonų, ateities žvaigždžių ir laimingų žmonių. Būk ir Tu. 😉 Daugiau informacijos: ČIA.

Lukiškių skg. 6, 01108 Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

13. Žaltytis

„Žaltytis“ – kasmet vidurvasary vykstantis trijų dienų festivalis mažiems ir dideliems vaikams, kviečiantis švęsti bendrystę, kūrybą ir gamtą. Šįkart festivalio bilietas išskraidins jūsų šeimą į kosmosą, kuriame gausite progą patyrinėti kitas planetas ir užmegzti draugystę su jų gyventojais. Tai puiki proga praleisti laiką artimųjų ir bendraminčių apsupty bei plėsti vaikų akiratį. Daugiau informacijos: ČIA.

Farmstead "Oak Forest"

Vasaros festivaliai Lietuvoje

14. Midsummer Vilnius

Unikalus festivalis „Midsummer Vilnius“, vidurvasarį pažadinantis Valdovų rūmų didįjį kiemą, jau įsitvirtino sostinės kultūriniame gyvenime ir tapo neatsiejama vasaros mieste dalimi. Liepos 19–28 dienomis Tavęs laukia netradicinio formato muzikiniai projektai, tiesiantys tiltus tarp klasikinės ir populiariosios muzikos žanrų. Daugiau informacijos: ČIA.

Katedros a 4, 01143 Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

15. Masters of Calm

„Masters of Calm“ – tai gyvenimą keičiantis nuotykis. Šiame festivalyje poilsis susijungia su savęs pažinimu, saviugda, kultūra ir pramogomis. Tai atostogos Tavo kūnui, protui ir sielai. Visa tai gali patirti liepos 14–23 dienomis. Nedvejok ir įsigyk bilietus ČIA.

33260 Liudgarda

Vasaros festivaliai Lietuvoje

16. Galapagai 2023

„Galapagai“ – muzikos ir aktyvių pramogų festivalis, kasmet buriantis neabejingus gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui. Jei nori savaitgalį praleisti žinomų Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjų apsuptyje, liepos 28–30 dienomis keliauk į Zaraso salą! Daugiau informacijos ČIA.

32104 Zarasai

Vasaros festivaliai Lietuvoje

17. M.A.M.A VASARA 2023

Nerealus vasaros nuotykis? Neabejotinai festivalis M.A.M.A. VASARA 2023! Ryškiausi Lietuvos muzikos vardai, daugiau nei 11 valandų žinomiausios muzikos ir Tu! Pasiruošk įsimintiniausiai savo vasaros dienai. 😉 Liepos 29 dieną visi renkasi Raudondvaryje. Daugiau informacijos ČIA.

Pilies tak. 1, 54127 Raudondvaris

Vasaros festivaliai Lietuvoje

18. Granatos 2023

Rugpjūčio 4–6 d. jau devintą kartą Lietuvos liaudies buities muziejuje vyks festivalis „Granatos Live 2023“. Jame, kaip ir kasmet, pasirodys užsienio atlikėjai, garsiausi Lietuvos muzikos pasaulio atstovai, vyks daug pramogų ir susirinks kelios dešimtys tūkstančių žmonių! Pasimatykime ten. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

L. Lekavičiaus g. 2, 56337 Rumšiškės

Vasaros festivaliai Lietuvoje

19. Karklė

Karklė – Tavo vasaros nuotykis, kur visoms svajonėms taps lemta išsipildyti! Tai vienintelis muzikos festivalis vykstantis Lietuvos pajūryje. Festivalis kasmet pritraukia ne tik žinomiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus, bet ir skiria išskirtinį dėmesį menui. Prisijunk prie Karklės rugpjūčio 11–13 dienomis. Daugiau informacijos ČIA.

92383 Karklė

Vasaros festivaliai Lietuvoje

20. Mėnuo Juodaragis

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis kviečia Tave į ugningą vasaros šventę. Per 4 dienas ir naktis čia išgirsi net 60 išskirtinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų pasirodymų! Negali to praleisti, tad susitikime rugpjūčio 24–27 dienomis Zarasų rajone. Daugiau informacijos ČIA.

32250, Lithuania

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

21. Anykščiai – Alanta – Molėtai (44 km)

Anykščiai – Alanta – Molėtai – tai vienas ilgiausių ir įspūdingiausių Lietuvos ruožų, jungiančių pievas iš miškelius tarp dviejų Aukštaitijos kurortų. Rinkis šį maršrutą ir staigūs vingiai bei kalneliai neleis kelionei prailgti, o turtingas kraštovaizdis praskaidrins Tavo dieną. https://www.lietuvasurasa.lt/

Molėtai

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

22. Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina (56 km)

Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina kelias driekiasi pro gražiausias pievas ir girias. Kelionėje nepraleisk progos aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką – jame Tavęs lauks ne vienas pažintinis takas, didingi piliakalniai ir pažintinės ekskursijos. https://www.lietuvasurasa.lt/

Ignalina

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

23. Panemunės kelias (76 km)

Panemunės kelias – dar vadinamas ir Rojaus, ir Paukščių keliu. Ir visai ne be reikalo. Važiuojant šiuo keliu prieš akis veriasi vienas už kitą gražesni laukai, kuriuose dažnai išvysi įvairių paukščių, atsiskleidžia Nemuno panorama, kas keli kilometrai pasitinka istoriją menančios pilys ir piliakalniai. https://www.lietuvasurasa.lt/

Panemunė

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

24. Bijutiškis – Dubingiai (9 km)

Bijutiškis – Dubingiai. Šis kelias vingiuoja tarsi upė, tad važiavimas juo prilygsta meditacijai. Pajutus ritmą norisi, kad posūkiai niekada nesibaigtų. Visgi, ruožo pabaigoje galima aplankyti Dubingių piliavietę ir pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais į Asvejos ežerą. https://www.lietuvasurasa.lt/

Dubingiai

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

25. Vievis – Pakalniškės – Semeliškės – Aukštadvaris (38 km)

Vievis – Pakalniškės – Semeliškės – Aukštadvaris – ilgas, siauras ir vingiuotas kelias, kuriuo važiuojant pro akis skries vaizdingas kraštovaizdis ir jaukios gyvenvietės. Verta stabtelt Vievio poilsiavietėse Neries pakrantėje („Prie grybo“ arba „Panerių miško regykla“), užkopti į Pakalniškių piliakalnį, apsilankyti Semeliškių dvare ir išbandyti pažintinį maršrutą po Aukštadvario regioninį parką. https://www.lietuvasurasa.lt/

Vievis

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

26. Verkių gatvė (9 km)

Neturi daug laiko, bet norisi paįvairinti kasdienes keliones sostinėje? Rinkis Verkių gatvę, kurios didžioji dalis ne veltui pažymėta užrašu „Vaizdingas maršrutas“. Pakeliui grožėkis ne tik žavinga gamta ar Nėries vingiais, bet ir šalikelėje įsikūrusiu „Verkių malūnu“, Trinapolio bažnyčia ar vienuolynu. https://www.lietuvasurasa.lt/

Verkių g., Vilnius

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

27. Priekulė – Ventė (30 km)

Priekulė – Ventė – išskirtinis kelias, besidriekiantis per lygumas palei Kuršių marias. Nenustebk, jei keliaujant juo bus sunku atsispirti aktyvaus vandens sporto pramogoms – jų čia gausu. https://www.lietuvasurasa.lt/

Priekulė

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

28. Rusnės sala (28 km)

Rusnės salą iš visų pusių supa vanduo. Apsilankiusiųjų Rusnėje širdis tirpdo įspūdingo grožio marinistiniai peizažai, pamario vėjo, vandens ir ošiančių pušynų ansambliai. Rusnė yra garsi ne tik savo kraštovaizdžiu ar išlikusia senąja medine architektūra. Sala taip pat pagrįstai tituluojama skaniausios rūkytos žuvies sostine. Sustok jos paragauti. 😉 https://www.lietuvasurasa.lt/

Rusnė, Lietuva

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

29. Dvarų žiedas (111 km)

Ukmergės rajonas yra turtingas dvarais. Kadangi dvarai išsidėstę ratu, visus juos galima aplankyti keliaujant žiedo maršrutu. Čia atrasi net 6 renovuotus dvarus: Užugirio dvarą (Prezidento Antano Smetonos šeimos vasaros rezidencija), Siesikų pilį, Vaitkuškio, Taujėnų, Lyduokių bei Šventupės dvarus. Kiekvienas dvaras turi savo istoriją, kurią šią vasarą Tau tikrai verta išgirsti. https://www.lietuvasurasa.lt/

Ukmergės raj.

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

30. Dieveniškės (28 km)

Dieveniškės – lyg Rumšiškių liaudies buities muziejus, tik su tikrais žmonėmis ir jų gyvenimais. Vaizdingas kraštovaizdis, etnokultūrinis palikimas, kaimų fragmentai, jaukios sodybos, šimtamečiai pastatai ir gėlių darželiai šalia. Visa tai leis atitrūkti nuo dabarties keliaujant po dar kitaip vadinamą Lietuvos „apendikso“ teritoriją. https://www.lietuvasurasa.lt/

Dieveniškės

Nestandartinės nakvynių vietos

31. Namelis medyje Anykščiuose

Įgyvendink savo vaikystės svajonę ir pagyvenk namelyje medyje. Anykščių regioniniame parke tarp pušų įsikūrę nameliai yra jaukūs ir įrengti su visais patogumais. Kai kurie jų turi plačias terasas, kur galima jaukiai išgerti kavos, pasitikti ir palydėti saulę. Daugiau informacijos ČIA.

Elmos 8-oji, 2, 29109 Šeimyniškėliai

Nestandartinės nakvynių vietos

32. Bohostay glampingas

Pernakvok bohemiškoje palapinėje, įsikūrusioje šalia vieno didžiausių ir seniausių visoje Lietuvoje natūralaus Dūkštų ąžuolyno, Neries regioninio parko pašonėje. Čia rasi ne tik akį bei ausį džiuginančią gamtą, bet ir magišką aplinką, kurią sukuria ant kalno esančios autentiško dizaino palapinės, tradicinė pirtis, tvenkinys su žuvimis, nuo kalno matoma miškų panorama su tolumoje pastebimu Dūkštų Šv. Onos bažnyčios bokšteliu. Daugiau informacijos ČIA.

Rusėnai, Vilniaus rajono savivaldybė, Lietuva

Nestandartinės nakvynių vietos

33. Poilsiavietė „Miško rojus“

Atitrūk nuo civilizacijos poilsiavietėje prie tvenkinio „Miško rojus“, kur karaliauja visiškas privatumas, jokių pašalinių, tik Jūs ir gamta. Čia nėra nei elektros, nei interneto ar viso kito, kas galėtų trikdyti poilsį. Daugiau informacijos ČIA.

L. Ivinskio g. 5, 90311 Rietavas

Nestandartinės nakvynių vietos

34. „DOYOU PLACE“ erdvė miške

Pailsėk, pasikrauk geros energijos ir įkvėpimo „DOYOU PLACE“ erdvėje miške. Tai vieta, skirta ne tik atostogoms, bet ir produktyviam darbui. Apsistok minimalistinės architektūros „A-frame“ tipo nameliuose. Poilsis „DOYOU PLACE“ skirtas tik suaugusiems – jame laikomasi taisyklės „daugiau tylos ir gamtos“. Daugiau informacijos ČIA.

Miško g. 23, 21302 Semeliškės

Nestandartinės nakvynių vietos

35. Panemunės pilis

Praleisk naktį tikroje pilyje! „BEST BALTIC Panemunės pilis“ – šimtmečių dvasia, prabanga ir komfortu alsuojantis 4 žvaigždučių viešbutis-restoranas, įsikūręs vaizdingame dešiniajame Nemuno krante, šalia iš Kauno į Jurbarką besidriekiančio kelio. Daugiau informacijos ČIA.

Vytėnų g. 53, Pilies kaimas, 74464 Pilis I

Nestandartinės nakvynių vietos

36. Miškuose įsikūręs „Etno Hut“ namelis

Pabėki į mišką ir apsistok minimalistinio stiliaus „Etno Hut“ namelyje. Namelis yra jaukus, apsuptas miško tylos ir ramybės bei turi visus reikalingus patogumus. Daugiau informacijos ČIA.

Slėnio g. 3, 21369 Pakalniškės

Nestandartinės nakvynių vietos

37. Mėlynojo karpio barža

Patirk Pamario krašto magiją ir puikiai išsimiegok ant vandens, jei dar nėra tekę to padaryti! Mėlynojo karpio barža – tai puikus poilsis ant Minijos upės kranto. Daugiau informacijos ČIA.

Tvenkinių g. 10, 99360 Povilai

Nestandartinės nakvynių vietos

38. Jachta „Džaladūta“

Jeigu pritrūktų romantikos – išbandyk nakvynę su vaizdu į Parnidžio kopas jachtoje „Džaladūta“. Nidoje prišvartuotame laive-viešbutyje galėsi ir atsipalaiduoti ir pasigrožėti mariomis. Daugiau informacijos ČIA.

Nidos uostas, 93121 Nida

Nestandartinės nakvynių vietos

39. Vila „Grabytė“

Pajusk tarpukario Lietuvos aukštuomenės gyvenimą ir nusikelk į Smetonos laikus viešėdamas viloje „Grabytė“. Dviaukščiame vilos pastate gali užsisakyti vieną kambarį arba visą vilą savo šeimai ar draugų kompanijai. Daugiau informacijos ČIA.

Gailutės g. 19, 45325 Kaunas

Nestandartinės nakvynių vietos

40. Vinetu kaimas

Pernakvok tradicinėje indėnų palapinėje – tipyje! Tai vieta, kur galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą bei įsižeminimą gamtos prieglobstyje. Daugiau informacijos ČIA.

Šlikių g. 63, Šlikių km., kretingalės sen., Klaipėdos raj., 96337 Klaipėdos rajonas

Pramogos su šeima

41. Lietuvos jūrų muziejus. Delfinariumas

Džiugesio kupinos akys ne tik vaikams, bet ir Tau – garantuotos. Tokio tipo muziejus laikomas didžiausias Baltijos šalyse ir vertinamas kaip vienas populiariausių lankytinų objektų Lietuvos vakaruose. Čia išvysi delfinus, jūrų liūtus, pingvinus ir turėsi galimybę sudalyvauti jų pasirodymuose. Daugiau informacijos ČIA.

Smiltynės g. 3, 93100 Klaipėda

Pramogos su šeima

42. Elnių SPA

Prijaukinti taurieji elniai, kurie mielai bendrauja ir valgo iš rankų. Išpuoselėta pieva, svetingi šeimininkai, edukacijos, šventės ir poilsis gamtoje. Visa tai vos 2 km nuo UNESCO pasaulio paveldo objekto – Kernavės archeologinės vietovės ir 35 km nuo Vilniaus. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 19172 Rudeikiškiai

Pramogos su šeima

43. Alpakos Trakai

ALPAKOS TRAKAI yra pirmasis alpakų ūkis-veislynas Lietuvoje. Pirmosios alpakos į šį ūkį atkeliavo iš Čilės dar 2011 m., o šiuo metu ūkyje yra 20 įvairiaspalvių augintinių. Jei dar nesi susipažinęs su alpakomis, tai patirtis, kurią būtinai turi įsirašyti į savo šios vasaros nuotykius. Susipažinti padės ekskursiją, kurią reikia užsisakyti iš anksto. Daugiau informacijos ČIA.

Seimėnų k, Viesų g. 1D, 21103 Trakai, Lietuva

Pramogos su šeima

44. Triušiukų slėnis

4,5 ha plote, aptvertoje teritorijoje, gali sutikti daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų. Susipažink su jais, paglostyk, pamaitinti triušiukus ir kitaip papramogauk. Tavęs lauks Poni arkliukas kuriuo galėsi pajodinėti, lauko žaidimai, kava, ledai ir užkandžiai, o taip pat įspūdinga gamta. Daugiau informacijos ČIA.

Antalamėstės k Girios g. 2, 28331

Pramogos su šeima

45. Pelėdų parkas

Vieta, kur galėsi iš arti susipažinti su plėšriaisiais paukščiais – tokiais kaip pelėdos, sakalai ir vanagai. Kodėl pelėdos galva pasisuka 270 laipsnių į abi puses? Kokios stipriausios jos kūno dalys? Ar visos pelėdos ūbauja, šnypščia ir ar gali užpulti žmogų? Visi atsakymai į šiuos klausimus – Pėlėdų parke (Owlspark.lt). Jei išdrįsi, galėsi šiuos plėšriuosius paukščius ne tik pamaitinti, bet ir paglostyti ar palaikyti ant rankų. Daugiau informacijos ČIA.

Miško g. 18, 13247 Rudamina

Pramogos su šeima

46. Etnokosmologijos muziejus

Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Muziejaus esmė – žmogaus ir žmonijos ryšiai su kosminiu pasauliu. Jei nori palaikyti ateivį rankoje, keliauki būtent čia. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Žvaigždžių g., Čiulėnai

Pramogos su šeima

47. Anykščių „Safari“ parkas

Sėsk į vieną iš aštuonių Defender ir Pajero visureigių ir visai valandai leiskis į nepamirštamą nuotykį „Safari parke“. Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasi daugiau nei 200 gyvūnų – čia laisvai ganosi zebrai, danieliai, juodieji Afrikos stručiai, Highland raguočiai, lamos, alpakos, muflonai, asiliukai, velso poniai, kupranugariai, buivolai. Daugiau informacijos ČIA.

Ažupiečių km. 14, 29174 Anykščiai

Pramogos su šeima

48. Kalitos kalnas

Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno! Vasaros rogutės – tai vienintelė tokia pramoga Lietuvoje. Čia galėsite nusileisti 500 metrų ilgio linksmųjų kalnelių trasa ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Daugiau informacijos ČIA.

Kalno g. 25, 29117 Anykščiai

Pramogos su šeima

49. Labirintų parkas

Labirintų parkas – pramogų ir atrakcionų parkas, kuriame smagiai praleisti laiką galės visa šeima! Ar išdrįsi įveikti didžiausią Lietuvoje kukurūzų labirintą? O ar nepasiklysi juostelių labirinte? Ar atpažinsi save kreivų veidrodžių kambaryje? Visa tai ir dar daugiau visą vasarą lauks Tavęs Anykščiuose. Daugiau informacijos ČIA.

Skapiškių k. 5, Anykščiai Skapiškių k, 29168

Pramogos su šeima

50. Pašilių stumbrynas

Pašilių stumbrynas kviečia apžiūrėti tiek Europoje, tiek Lietuvoje stambiausius laukinius gyvūnus – stumbrus. Gėrėdamasis jais galėsi ir pažintiniu taku pasivaikščioti. Jis neilgas ir puikiai pravažiuojamas vaikišku vežimėliu, todėl čia patogu pasigrožėti gamta su vaikais. Susipažindamas su stenduose pateikiama informacija sužinosi daugiau ir apie Pašilių miško gyvūniją. Daugiau informacijos ČIA.

38268, Lithuania

Aktyvistams

51. Kaitavimas Svencelėje

Pasimėgauk vėjo jėga ir laisve kaituodamas Svencelėje. Jei visgi kaituoti nemoki – pagalbos ranką išties šauni kaitavimo mokykla. Gaudyk vėją jėgos aitvarų ir buriavimo centre. Daugiau informacijos ČIA.

Svencelės g., 96241 Svencelė

Aktyvistams

52. Baidarės Dzūkijoje

Keliauk vandeniu irklentėmis, baidarėmis, kanojomis, plaustais, valtimis ar kitomis vandens transporto priemonėmis upių keliais Dzūkijoje. Daugiau informacijos ČIA.

Merkio gatvė 42, 65344 Puvočiai

Aktyvistams

53. Buriavimas Trakuose

Atsigauk ir pravėdink galvą buriuodamas Galvės ežere, Trakuose. Tai geriausias poilsis net ir didžiausiam darboholikui. Daugiau informacijos ČIA.

Žemaitės g. 3, 21142 Trakai

Aktyvistams

54. Jodinėjimas Biržų žirgyne

Praleisk laiką kartu su žirgais ir patirk nekasdieninių įspūdžių. Jodamas jais galėsi aplankyti unikalias šiaurės Lietuvos apylinkes. Biržų žirgyne auginami ramūs ir paklusnūs žirgai, todėl ši pramoga puikiai tiks visai šeimai. Daugiau informacijos ČIA.

Parovėjos, 41193

Aktyvistams

55. Vandenlenčių „313 Cable Park“

„313 Cable Park“ Palangoje – vienas moderniausių vandenlenčių parkų pasaulyje. Kūną sušildys ne tik adrenalinas, bet ir smagios patirtys. Griebk draugų kompaniją ir atsigaivink kartą vasaros dieną pramogaudamas vandenyje! Daugiau informacijos ČIA.

Mokyklos g. 82, 97231 Užpelkiai

Aktyvistams

56. Skrydis oro balionu

Nepakartojami prisiminimai iš aukštai! Skrisk oro balionu ir pamatyk nuostabų Vilnių. Ar tai būtų romantiškas pasimatymas, jaukus pasibuvimas ar tiesiog smagi kelionė – nė neabejojame, kad šis nuotykis paliks nepakartojamą prisiminimą šią vasarą! Daugiau informacijos ČIA.

Vilnius

Aktyvistams

57. „Speedway“ kartodromas

„Speedway“ – didžiausią kartingų parką bei trasų įvairovę turintis kartodromas Lietuvoje, skirtas kvapą gniaužiančioms kartingo pramogoms bei sportui. Surink draugų kompaniją, varžykis turnyre ir pasiek greičiausio rato rekordą! 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Strošiūnų kaimas 7A, Elektrėnų sav Strošiūnų kaimas, 26131

Aktyvistams

58. Irklenčių (SUP) nuoma

Ar kada susimąstei, kad irklentės taip pat yra puikus būdas tyrinėti gamtą? Išsinuomodamas jas Trakuose ne tik pajusi vėją, ežero bangas ir sroves aplinkui, bet ir pažinsi kurortinio miestelio kraštovaizdį iš kitos pusės. Daugiau informacijos ČIA.

Karaimų g., 21101 Trakai

Aktyvistams

59. Skaidrios valtys

Platelių ežeras yra didžiausias ir skaidriausias ežeras Žemaitijoje. Ištyrinėk jį valtimis skaidriu dugnu nenaudodamas nardymo įrangos ir net nesušlapdamas! Daugiau informacijos ČIA.

Ežero g. 40, 90421 Plateliai

Aktyvistams

60. Žygis Kurtuvėnų regionininiame parke

Žygiuok bet kur su „TrenkTuro“ išradingai sudėliotais maršrutais. Tai puiki proga pasimėgauti gamtos grožiu su smagia draugų kompanija arba išmėginti solo žygį vienam. Daugiau informacijos ČIA.

Bijotė, 86433, Lietuva

Gamtos lobiai

61. Aukštumalos pelkė

Pamatyk Aukštumalos pelkę – vieną didžiausių pelkių visoje Lietuvoje. Tai paslaptinga vieta, tapusi prieglobsčiu itin retiems augalams ir gyvūnams. Daugiau informacijos ČIA.

Aukštumalos pažintinis tak., 99100

Gamtos lobiai

62. Garsų gaudyklė

Išgirsk skambančius miško balsus su Garsų gaudykle Juodkrantės sengirėje. Tai originali 3 metrų aukščio ir pločio garsų gaudyklė, kurioje galėsi išgirsti visą miško simfoniją. Daugiau informacijos ČIA.

Juodkrantė, Neringos savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

63. Ladakalnis

Aplankyk buvusią senovės baltų šventvietę Aukštaitijos nacionaliniame parke. Dabar ten įkurta 176 m aukščio natūrali apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria net šešių ežerų panorama. Daugiau informacijos ČIA.

Papiliakalnė, Ignalinos rajono savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

64. Mindūnų apžvalgos bokštas

Pabandyk aprėpti Labanoro girios didybę iš vieno aukščiausių Lietuvoje – net 36 metrus siekiančio Mindūnų apžvalgos bokšto. Didžiausia Lietuvoje senoji Labanoro giria – puikus pasirinkimas norintiems nerti į gamtos pasaulį. Daugiau informacijos ČIA.

Kamūžės k., Mindūnų sen., Molėtu raj., 33202

Gamtos lobiai

65. Medžių lajų takas

Pasivaikščiok medžių lajų taku Anykščiuose. Šis takas tęsiasi 300 m ir tolygiai kyla iki 21 m aukščio virš žemės. Tako pabaigoje Tavęs laukia – apžvalgos bokštas, iš kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelio grožį. Daugiau informacijos ČIA.

Dvaronių k. 5, 29168 Anykščiai

Gamtos lobiai

66. Rambyno kalno regykla

Užlipk pasigrožėti nuo Rambyno kalno atsiveriančia Nemuno žemupio panorama ir tolumoje stūksančiais Tilžės miesto bokštais. Daugiau informacijos ČIA.

Bardinai, Pagėgių savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

67. Apvalaso ežeras

Aplankyk Rokiškio rajone esantį įdomųjį Apvalaso ežerą, kuris yra tokios pat formos kaip ir Lietuvos kontūras žemėlapyje. Daugiau informacijos ČIA.

Apvalasai, 42440

Gamtos lobiai

68. Kamanų rezervato mokomasis takas

Susipažink su Kamanų rezervato gamtos vertybėmis ir pabūk natūralioje aplinkoje. Kamanų mokomajame take, įsikūrusiame Akmenės rajone, su gido palyda galėsi pasigrožėti žmogaus nepaliestais gamtos vaizdais, pamatyti pievai, miškui, pelkei būdingus bei retus augalus. Daugiau informacijos ČIA.

Pušų g. 2, 85372 Akmenė II, Lietuva

Gamtos lobiai

69. Jurkiškio upelio pažintinis takas

Užsuk pasigrožėti 18 metrų aukštį siekiančiais Jurkiškio upelio šlaitais Asvejos regioniniame parke. Žygiuojant šiuo vos 1,5 km ilgio taku susipažinsi su atokiu, tačiau ypatingai gražiu gamtos kampeliu. Daugiau informacijos ČIA.

Jurkiškio upl., 33253

Gamtos lobiai

70. Šilėnų pažintinis takas

Šilėnų pažintinis takas nustebins didžiule kraštovaizdžio įvairove – nuo seno etnokultūrinio Šilėnų kaimo ir miškingų kalvų iki kvapą gniaužiančių Neries slėnio panoramų ir didžiausios parko pelkės. Atvyk pasigrožėti gamtos ir kultūros paveldo darna. Daugiau informacijos ČIA.

Kun. M.Žuko g, 14206 Dūkštos

Gurmanams

71. Viešbutis-restoranas „Labanoras“

Labanoro viešbučio meniu turtingas vietos grybais, sraigėmis, žuvimis, žvėrimis ir miško uogomis. Nemažą dalį produktų restoranui tiekia vietiniai augintojai, žvejai ir gėrybių rinkėjai, todėl visi patiekalai čia saviti ir turi išraiškingą skonį. Jei nori išskirtinių skonių, dar neragavai ežero stintelių ar pušies skonio ledų – žinai, kur važiuoti. Daugiau informacijos ČIA.

Seniūnijos g. 29, 18235 Labanoras

Gurmanams

72. Senoji Viduklės koldūninė

Tai po ilgo laiko Viduklės miestelyje naujai atgimusi senoji koldūninė. Tik čia gaminami rankų darbo, tradiciniai, kulinarijos paveldo fondo sertifikuoti Viduklės koldūnai. Receptūra nepakito nuo 1966 m., tad, jei dar nebandei, būtinai užsuk. Daugiau informacijos ČIA.

Pionierių g. 3, 60351 Viduklė

Gurmanams

73. Kuchmistrai

„Kuchmistrai“ – Lietuvos didikų virtuvės paveldą saugojanti ir puoselėjanti virtuvė, kurioje visų patiekalų ruošimą prižiūri mūsų dvaro garbės pareigūnas – kuchmistras, o prie stalo svečius kviečia vaišingieji zanavykai. Kaip ir senovėje, „Kuchmistrų“ virtuvėje ypatingas dėmesys skiriamas ne tik meniu, maisto kokybei, jų pateikimui, bet ir ūkiams, iš kurių perkamos daržovės, vaisiai, miltai ar mėsa. Daugiau informacijos ČIA.

3811 2, 71183 Lukšiai

Gurmanams

74. Sūrininkai Dargužiuose

Sūrininkai Dargužiuose – išskirtinė vieta netoli Vilniaus. Joje puoselėjama meilė tikram maistui ir vietiniams produktams, rankomis gaminami produktai iš pačių primelžto pieno. Čia gali pakliūti į sūrių degustacijas ar gamybos pamokėles, o taip pat apsipirkti vietinių sūrių parduotuvėlėje. Daugiau informacijos ČIA.

Merkio g. 53, 65445 Dargužiai

Gurmanams

75. Restoranėlis „Kiemelis“

Anykščiuose ant Šventosios upės šlaito, prie Istorijų dvarelio prisiglaudusiame restoranėlyje, verdama gardžiausia kava, gaminami skaniausi patiekalai ir Ispanijos įkvėpti desertai. Tai puiki vieta Tavo jaukiai popietei. Daugiau informacijos ČIA.

Paupio g. 10, 29113 Anykščiai

Gurmanams

76. Pasaulio puodai

Merkinės dvarvietėje įsikūręs lauko restoranas „Pasaulio puodai“ garsėja pasaulio gatvės maistu. Čia gaminamo maisto receptus keliaudamas po žemynus parvežė kulinarinių knygų autorius Vytaras Radzevičius. Viskas čia kaip ir pridera gaminant lauke – ant gyvos ugnies, su aprūkusiais puodais, dūmais, vėjais, lietumis. Ragaudamas gardžiausius patiekalus galėsi pasimėgauti ir nuostabiu vaizdu po Merkinės apylinkes. Daugiau informacijos ČIA.

Gardino g. 28, 65337 Merkinė

Gurmanams

77. Ipanema Pizzeria

Malkinėje krosnyje keptos picos, Nemuno panorama ir šokiai terasoje ar ant stalų! 💃🏻 Ipanema Pizzeria – tai smagi vasaros stotelė, kurią privalai aplankyti ir parodyti kitiems. Daugiau informacijos ČIA.

A. Smetonos al. 4, 45324 Kaunas

Gurmanams

78. Pievos

Pievos – ypatingas modernaus gastrobaro ir interjero detalių parduotuvės derinys. Pievų sezoninis meniu nustebins ir pačius išrankiausius gurmanus, nes čia susilieja moderni europietiška virtuvė ir lietuviškos tradicijos. Nepraleisk progos išbandyti. Daugiau informacijos ČIA.

J. Basanavičiaus a. 16, 59211 Birštonas

Gurmanams

79. Kuršėnų konditerija

Kad ir kiek būtų išragauta įmantriausių desertų, turbūt daugelio širdis vis tiek labiausiai linksta prie legendinio Kuršėnų vyniotinio. Konditerijoje rasi tikrąjį Kuršėnų vyniotinį, kepamą pagal senąjį sumanytojos receptą. Pasmaližiaujam? 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Pavenčio g. 4, 81156 Kuršėnai

Gurmanams

80. Šturmų Švyturys

Tai vienintelis Lietuvoje šviežios žuvies restoranas, kuriame tikrai nerasi tradicinio meniu. Kiekvieną dieną žvejai išplaukia į marias ir tik nuo marių Maumo ir žvejų sėkmės priklauso, ką Tu valgysi šiandien. Kiekvienos dienos laimikis yra išdėliojamas ant ledo ir Tu pats gali pasirinkti, kurią žuvį paruoš ir židinyje iškeps restorano virėjas. Viskas šioje vietoje alsuoja senąja Mažosios Lietuvos dvasia. Daugiau informacijos ČIA.

Švyturio g. 7, 99361 Šturmai

Instagramiškiausios vietos

81. Herkus Kantas

Klaipėdoje, buvusiose industrinėse dirbtuvėse, veikiantis baras su meninėmis instaliacijomis leis tavo akims paklajoti ir atrasti įdomias detales. Užsuk pasmaguriauti, pasižvalgyti ir pasižmonėti. Daugiau informacijos ČIA.

Naujoji Uosto g. 3, 92120 Klaipėda

Instagramiškiausios vietos

82. Meat Lovers Klaipėda

Tokiame restorane ne tik skanu, bet ir pasakiškai gražu! Palydėk saulę vakarieniaudamas su vaizdu į uostą bei Smiltynę. Daugiau informacijos ČIA.

Danės g. 1, 92120 Klaipėda

Instagramiškiausios vietos

83. Pakruojo dvaras

Keliauk laiku ir pasidaryk nepamirštamą fotosesiją Pakruojo dvare! Čia pajausi 19 amžiaus laikų grožį, eleganciją ir dvasią. Taip pat galėsi pasipuošti dvaro stiliaus kostiumu, skrybėle ar kitais ponų atributais. Daugiau informacijos rasi ČIA.

Karčiamos g. 9, 83166 Pakruojis

Instagramiškiausios vietos

84. Kiemo Galerija

Šis išskirtinis namo kiemas – tai muziejus po atviru dangumi. Namo bendruomenė, siekdama išsaugoti skausmingą Lietuvos istoriją ir XIX amžių menančią architektūrą, piešiniais ant sienų įamžina kiemo praeitį. Daugiau informacijos ČIA.

E. Ožeškienės g. 25, 44254 Kaunas

Instagramiškiausios vietos

85. Amsterdamo mokyklos muziejus

Apsilankyk Amsterdamo mokyklos stiliaus muziejuje. Tai vienintelis toks pastatas Kaune, kur puikiai suderinti „art deco“ ir „art nouveau“ stiliaus elementai. Jie leis nusikelti Tau į tarpukario Kauno aukštuomenės gyvenimo užkulisius. Daugiau informacijos ČIA.

Vytauto pr. 58-6, 44237 Kaunas

Instagramiškiausios vietos

86. Kosminė skaitykla

Birštone įsikūrusiame „Vytautas Mineral SPA“ esanti kupolo formos skaitykla nukels Tave tiesiai į mėnulį! Kosmoso pojūtį sukurs neįprasta akustika bei žinomo tapytojo, „Art Vilnius“ laimėtojo, Petro Lincevičiaus kartu su komanda nutapyti piešiniai. Apsilankyk ir pasisemk įkvėpimo. Daugiau informacijos ČIA.

Karalienės Barboros al. 2, 59202 Birštonas

Instagramiškiausios vietos

87. Plaukiojančios sūpuoklės

Dusios ežero bangose, netoli Metelių regioninio parko lankytojų centro, siūbuoja plaukiojančios sūpuoklės. Tai puiki vieta stebėti Dusios ežero paukščius ar palydėti saulę šios vasaros vakarais. Daugiau informacijos ČIA.

Seirijų g. 2, Metelių k. Lazdijų raj., 67482, Lietuva

Instagramiškiausios vietos

88. Užutrakio dvaro sodyba

Unikalaus Trakų kraštovaizdžio įkvėpta Užutrakio dvaro sodyba atims žadą ne vienam. Tai vieta, menanti ypatingą Trakų krašto istoriją – čia atgimusiame dvare ir parke vyksta parodos ir koncertai. Užsuk pasižvalgyti. Daugiau informacijos ČIA.

Užutrakio dvaro sodyba dvaras, Užtrakio g. 17, 21102 Trakai

Instagramiškiausios vietos

89. Paupio Turgus

Atvyk pasmaguriauti „Paupio turguje“. Tai daugiau nei tik maistas, tai kruopščiai sukurta patirtis, kuria verta dalintis su draugais. Daugiau informacijos ČIA.

Aukštaičių g. 7, 11341 Vilnius

Instagramiškiausios vietos

90. Panama Food Garden

Apsilankyk tikrame maisto kurorte! „Panama Food Garden“ yra įsikūrusi romantiškiausiame Vilniaus rajone. Čia gali paragauti nuostabių žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. Daugiau informacijos ČIA.

Vykinto g. 17a, 08117 Vilnius

Netikėti atradimai

91. Kruonio gravitacinė kalva

Kaišiadorių rajone, netoli Kruonio hidroelektrinės, esanti kalva yra gamtos sukurta optinė iliuzija –riedama į kalną, nors vizualiai atrodo priešingai. Atvyk ir įsitikink savo akimis. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 56312

Netikėti atradimai

92. Merkinės piramidė

Abejingų nepaliekanti Merkinės piramidė – vienas lankomiausių Dzūkijos objektų. Kalbos apie ypatingas šios vietos lankytojų patirtis bei vykstančius sveikatos stebuklus sklinda toli už Lietuvos ribų. Atvyk ir pajausk tai pat. Daugiau informacijos ČIA.

Česukai, Merkinės sen., Varėnos r.

Netikėti atradimai

93. Velnio duobė

Lietuvoje daug gilių įdubų, tačiau netoli Aukštadvario esanti piltuvo formos Velnio duobė – pati giliausia, apie 40 metrų gylio. Ši legendomis ir padavimais apipinta vieta yra įtraukta į Europoje labiausiai saugomų 100 gamtos paminklų sąrašą. Užsuk pasižiūrėti. Daugiau informacijos ČIA.

Škilietai, Trakų rajono savivaldybė, Lietuva

Netikėti atradimai

94. Lietuvos automatika

Šaltojo karo metais Vilniaus požemiuose buvo įrengta daugiau nei 300 civilinės gynybos slėptuvių (bunkerių), skirtų apsaugoti gyventojus nuo radiacinių, cheminių, biologinių atakų, aviacinių bombardavimų ir kitų panašių grėsmių. Apsilankyk „Lietuvos automatika“ bunkeryje ir pamatyk, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuok cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisk vėdinimo įrenginius ir atidaryk kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Daugiau informacijos ČIA.

Panerių g. 45, 03202 Vilnius, Lietuva

Netikėti atradimai

95. Pogrindžio spaustuvė „ab“

Pogrindžio spaustuvė „ab“ – tai Lietuvoje vienintelė tokio tipo slėptuvė, kurios per visą jos gyvavimo laikotarpį neaptiko sovietų saugumas. Iš čia pogrindiniai leidiniai po mūsų šalį pasklisdavo tūkstantiniais tiražais. Aplankyk šią istorinę vietą ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Spaustuvės g. 2, 54376 Domeikava

Netikėti atradimai

96. Kopūstėlių raketinė bazė Nr. 32158

Kopūstėlių raketinėje bazėje Nr. 32158 buvo laikomos galingiausiomis to meto sovietų armijos raketos, kurios galėjo pasiekti taikinį, esantį už 3000 kilometrų. Dar 1958–1988 m. ši teritorija vidury miškų, netoli Ukmergės miesto, buvo aptverta 2 metrų aukščio spygliuota tvora, apjuosta minų lauku ir stebima iš oro dieną naktį. Susitaręs iš anksto, dabar ją gali aplankyti ir Tu. Savarankiškai vaikščioti po teritoriją draudžiama. Daugiau informacijos ČIA.

Kopūstėlių raketinė bazė, Miško Broliai kopūsteliai 11, 20192 Kopūstėliai

Netikėti atradimai

97. Marvelės kaskados

Marvelės kaskadų ir upės slėnis kiekvienu sezonu stebina skirtingai: vasarą čia ramu ir vanduo kaskadomis teka tykiai, žiemos metu akmeniniai laiptai pasidengia storu ledu, tačiau praėjus speigams ir nutirpus ledams kaskados tampa šniokščiančiu vandens keliu, kuris primena apie artėjantį pavasarį. Atvyk nurimti ir atsikvėpti prie Marvelės kaskadų. Daugiau informacijos ČIA.

Julijanavos g., 53366 Kaunas

Netikėti atradimai

98. Klinčių karjerai - Marso kanjonai Lietuvoje

Marso kanjonai Lietuvoje? Prieš 300 milijonų metų Akmenės rajone susiformavę ir daug metų kasami klinčių klodai virto unikaliu kanjonų kraštovaizdžiu, visiškai nebūdingu Lietuvai. Dar įdomiau, kad jūros periodo uolienose rasta dinozaurų liekanų! Nepraleisk progos apsilankyti „Marse“ ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 85271 Naujoji Akmenė

Netikėti atradimai

99. Bartkuškio kopa

Kopas gali atrasti ne tik prie jūros. Širvintų raj. esančiame Bartkuškio miške stūkso minkšto geltono smėlio kopa. Tai neįprastas reiškinys kontinentinėje Lietuvos dalyje. Stovint Bartkuškio kopos papėdėje kyla jausmas, kad jei persirisi per ją, pamatysi jūrą. Atvyk ir įsitikink tuo ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Antakalniai, Vilniaus rajono savivaldybė, Lietuva

Netikėti atradimai

100. Vaiguvos upė-gatvė

Vaiguvos upelis-gatvė – tai šalia Plokščių (Vaiguviškių) piliakalnio tekantis mažas upelis, kuris yra tapęs ir vienintele kaimelio gatve. Vietos gyventojai savo namus pasiekia tik eidami ar važiuodami upelio vaga per vandenį. Netiki? Atvyk ir įsitikink. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Plokščiai, Lietuva

100 vasaros nuotykių su CityBee

Renginiai Lietuvoje

1. Walk15 IKI ėjimo varžybos

Ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad nesvarbu, koks Tavo amžius ar fizinis pajėgumas, kviečiame prisijungti ir eiti! Į šias varžybas raginame įtraukti visus šeimos narius ir netgi augintinius! Tai didžiausias nemokamas sveikatingumo renginys Lietuvoje. Artimiausi renginiai: 2023 m. birželio 3 d. Alytuje. 2023 m. rugsėjo 2 d. Kaune. Daugiau informacijos ČIA.

Parko g. 2, Alytus

Renginiai Lietuvoje

2. RedBull WakeDuel 2023

RED BULL WAKEDUEL yra aukščiausio lygio vandenlenčių sporto renginys, nenusileidžiantis stipriausioms pasaulio varžyboms. Reginys tikrai vertas dėmesio, tad nesnausk ir atvyk birželio 8–10 dienomis į 313 CABLE PARK. Daugiau informacijos ČIA.

Mokyklos g. 82, 97231 Užpelkiai

Renginiai Lietuvoje

3. Ilgiausias TrenkTuras per Jonines

Juokas, ašaros, pasididžiavimas, ramybė… Visa emocijų paletė apima pasiekus ilgai puoselėtą tikslą. Žygiuok link savojo paparčio miške, degant laužams ir skambant dainoms per Jonines. Gerai praleisti laiką bendraminčių būryje žygiuotojai renkasi birželio 23–24 dienomis Marcinkonyse. Daugiau informacijos ČIA.

Marcinkonys, Varėna

Renginiai Lietuvoje

4. Rasos šventė

Jau daugiau nei pusė amžiaus Kernavėje puoselėjama vidurvasario šventė vyks birželio 23 dieną. Tavęs laukia didžiojo laužo uždegimas, vainikų plukdymas Neries upe, žaidimai ir burtai ant Pilies kalno piliakalnio bei dar daug nuotykių. Kviesk draugus ir susitikime Kernavėje! Daugiau informacijos ČIA.

Kernavė

Renginiai Lietuvoje

5. Kristupo piknikas. Prancūziškas džiazas.

Prancūziškas piknikas Vilniaus senamiestyje? Tikrai taip! Birželio 27 d. jaukiai įsitaisiusius Bernardinų sode, Tave apgaubs džiazo prieskoniais pagardinti Eddy Louisso, Richardo Galliano, Edith Piaf kūriniai. Jiems skambant, pasijusi lyg prisėdęs atokvėpiui Paryžiuje. Daugiau informacijos ČIA.

Barboros Radvilaitės g. 8A, 01143 Vilnius

Renginiai Lietuvoje

6. Aurum 1006 km lenktynės

4 dienos lenktynių dvasios ir buvimo tarp tų, kurie gyvena greičiu ir variklių griausmu… Taip, Tavęs laukia didžiausias šalies sporto renginys, kuriame išvysi Lietuvos automobilių sporto žvaigždyną ir žiedinių lenktynių legendas iš užsienio. Pasimatykime liepos 19–22 dienomis Palangoje. Daugiau informacijos ČIA.

Suominio g. 31A, 00176 Palanga, Lietuva

Renginiai Lietuvoje

7. CBet Rally Rokiškis

Septintasis „CBet Rally Rokiškis 2023“ praūš liepos 27–29 dienomis. Tiek sportininkų, tiek žiūrovų lauks ne tik kupini adrenalino greičio ruožai, bet ir įvairios pramogos ir vakarinė koncertinė programa. Burk ralio entuziastų kompaniją ir vyk į Rokiškį su CityBee. Daugiau informacijos ČIA.

J. Gruodžio g. 37, 42129 Rokiškis, Lietuva

Renginiai Lietuvoje

8. F2 vandens bolidų čempionatas

Rugpjūčio 12–13 dienomis pajėgiausi planetos F2 pilotai susitiks Klaipėdoje, Kruizinių laivų terminale, ir rungsis dėl motorlaivių sporto pasaulio čempiono vardo. Dar neteko stebėti šio sporto? Patikėk, tai lyg greiti ir įsiutę ant vandens. 😉 Daugiau informacijos ČIA

Pilies g. 4, 91240 Klaipėda

Renginiai Lietuvoje

9. Jazzu koncertas

Rugpjūčio 16 d. VDU Botanikos sode dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu su gyvos muzikos grupe ruošia išskirtinį vasaros koncertą Tau. Tai muzika, gimusi iš aistros, sapnų, kelionių, jausmų ir patirčių. Tai nuoširdus ir jausmingas muzikinis vakaras, kuriame skambės tokie Jazzu superhitai kaip „Apie Tave“, „Vasara“ ir kiti. Daugiau informacijos ČIA.

Ž. E. Žilibero g. 6, 46324 Kaunas

Renginiai Lietuvoje

10. Muzikinė drama „Sakmė apie dovanotą širdį“

Muzika, primenanti didingus kino filmus, egzotiniai ritmai, netikėtuose amplua atsidūrę žinomi veidai, įspūdingi vaizdo projekcijų bokštai tarsi obeliskai – sugrįžta iki gelmių sujaudinusi ansamblio „Lietuva“ programa „Sakmė apie dovanotą širdį“. Muzikinė drama atgims rugpjūčio 17 d. pačioje Trakų širdyje – Trakų salos pilyje. Ar pasimatysim? 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Karaimų g. 43C, 21142 Trakai, Lietuva

Vasaros festivaliai Lietuvoje

11. PINK SOUP FEST

Gražiausia meilės istorija pasaulyje? Ne, kalbame ne apie Romeo ir Džuljetą. Kalbame apie lietuvių meilę šaltibarščiams. Rožinė, gaivi, kreminė… Tai ne tik sriuba – tai gyvenimo būdas. Birželio 10 dieną atidaryk vasaros sezoną pirmajame Vilniaus šaltibarščių festivalyje „PINK SOUP FEST“. Tądien Lietuvos sostinė Vilnius nusidažys rožine spalva! Daugiau informacijos ČIA.

Tymo turgus, Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

12. 8 Festival

„8 Festival“ – tai trijų dienų festivalis mieste tikriems muzikos mylėtojams. Festivalis vyks „Lukiškių kalėjime 2.0“ – vietoje, kuri „Keliauk Lietuvoje“ apdovanojimuose buvo paskelbta „Sėkmingiausiu 2022 metų turizmo objektu Lietuvoje. Birželio 16–18 d. atgaivintas kalėjimo kompleksas vėl bus pilnas šiandienos muzikos ikonų, ateities žvaigždžių ir laimingų žmonių. Būk ir Tu. 😉 Daugiau informacijos: ČIA.

Lukiškių skg. 6, 01108 Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

13. Žaltytis

„Žaltytis“ – kasmet vidurvasary vykstantis trijų dienų festivalis mažiems ir dideliems vaikams, kviečiantis švęsti bendrystę, kūrybą ir gamtą. Šįkart festivalio bilietas išskraidins jūsų šeimą į kosmosą, kuriame gausite progą patyrinėti kitas planetas ir užmegzti draugystę su jų gyventojais. Tai puiki proga praleisti laiką artimųjų ir bendraminčių apsupty bei plėsti vaikų akiratį. Daugiau informacijos: ČIA.

Farmstead "Oak Forest"

Vasaros festivaliai Lietuvoje

14. Midsummer Vilnius

Unikalus festivalis „Midsummer Vilnius“, vidurvasarį pažadinantis Valdovų rūmų didįjį kiemą, jau įsitvirtino sostinės kultūriniame gyvenime ir tapo neatsiejama vasaros mieste dalimi. Liepos 19–28 dienomis Tavęs laukia netradicinio formato muzikiniai projektai, tiesiantys tiltus tarp klasikinės ir populiariosios muzikos žanrų. Daugiau informacijos: ČIA.

Katedros a 4, 01143 Vilnius

Vasaros festivaliai Lietuvoje

15. Masters of Calm

„Masters of Calm“ – tai gyvenimą keičiantis nuotykis. Šiame festivalyje poilsis susijungia su savęs pažinimu, saviugda, kultūra ir pramogomis. Tai atostogos Tavo kūnui, protui ir sielai. Visa tai gali patirti liepos 14–23 dienomis. Nedvejok ir įsigyk bilietus ČIA.

33260 Liudgarda

Vasaros festivaliai Lietuvoje

16. Galapagai 2023

„Galapagai“ – muzikos ir aktyvių pramogų festivalis, kasmet buriantis neabejingus gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui. Jei nori savaitgalį praleisti žinomų Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjų apsuptyje, liepos 28–30 dienomis keliauk į Zaraso salą! Daugiau informacijos ČIA.

32104 Zarasai

Vasaros festivaliai Lietuvoje

17. M.A.M.A VASARA 2023

Nerealus vasaros nuotykis? Neabejotinai festivalis M.A.M.A. VASARA 2023! Ryškiausi Lietuvos muzikos vardai, daugiau nei 11 valandų žinomiausios muzikos ir Tu! Pasiruošk įsimintiniausiai savo vasaros dienai. 😉 Liepos 29 dieną visi renkasi Raudondvaryje. Daugiau informacijos ČIA.

Pilies tak. 1, 54127 Raudondvaris

Vasaros festivaliai Lietuvoje

18. Granatos 2023

Rugpjūčio 4–6 d. jau devintą kartą Lietuvos liaudies buities muziejuje vyks festivalis „Granatos Live 2023“. Jame, kaip ir kasmet, pasirodys užsienio atlikėjai, garsiausi Lietuvos muzikos pasaulio atstovai, vyks daug pramogų ir susirinks kelios dešimtys tūkstančių žmonių! Pasimatykime ten. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

L. Lekavičiaus g. 2, 56337 Rumšiškės

Vasaros festivaliai Lietuvoje

19. Karklė

Karklė – Tavo vasaros nuotykis, kur visoms svajonėms taps lemta išsipildyti! Tai vienintelis muzikos festivalis vykstantis Lietuvos pajūryje. Festivalis kasmet pritraukia ne tik žinomiausius Lietuvos ir užsienio atlikėjus, bet ir skiria išskirtinį dėmesį menui. Prisijunk prie Karklės rugpjūčio 11–13 dienomis. Daugiau informacijos ČIA.

92383 Karklė

Vasaros festivaliai Lietuvoje

20. Mėnuo Juodaragis

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis kviečia Tave į ugningą vasaros šventę. Per 4 dienas ir naktis čia išgirsi net 60 išskirtinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų pasirodymų! Negali to praleisti, tad susitikime rugpjūčio 24–27 dienomis Zarasų rajone. Daugiau informacijos ČIA.

32250, Lithuania

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

21. Anykščiai – Alanta – Molėtai (44 km)

Anykščiai – Alanta – Molėtai – tai vienas ilgiausių ir įspūdingiausių Lietuvos ruožų, jungiančių pievas iš miškelius tarp dviejų Aukštaitijos kurortų. Rinkis šį maršrutą ir staigūs vingiai bei kalneliai neleis kelionei prailgti, o turtingas kraštovaizdis praskaidrins Tavo dieną. https://www.lietuvasurasa.lt/

Molėtai

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

22. Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina (56 km)

Molėtai – Kaltanėnai – Ignalina kelias driekiasi pro gražiausias pievas ir girias. Kelionėje nepraleisk progos aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką – jame Tavęs lauks ne vienas pažintinis takas, didingi piliakalniai ir pažintinės ekskursijos. https://www.lietuvasurasa.lt/

Ignalina

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

23. Panemunės kelias (76 km)

Panemunės kelias – dar vadinamas ir Rojaus, ir Paukščių keliu. Ir visai ne be reikalo. Važiuojant šiuo keliu prieš akis veriasi vienas už kitą gražesni laukai, kuriuose dažnai išvysi įvairių paukščių, atsiskleidžia Nemuno panorama, kas keli kilometrai pasitinka istoriją menančios pilys ir piliakalniai. https://www.lietuvasurasa.lt/

Panemunė

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

24. Bijutiškis – Dubingiai (9 km)

Bijutiškis – Dubingiai. Šis kelias vingiuoja tarsi upė, tad važiavimas juo prilygsta meditacijai. Pajutus ritmą norisi, kad posūkiai niekada nesibaigtų. Visgi, ruožo pabaigoje galima aplankyti Dubingių piliavietę ir pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais į Asvejos ežerą. https://www.lietuvasurasa.lt/

Dubingiai

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

25. Vievis – Pakalniškės – Semeliškės – Aukštadvaris (38 km)

Vievis – Pakalniškės – Semeliškės – Aukštadvaris – ilgas, siauras ir vingiuotas kelias, kuriuo važiuojant pro akis skries vaizdingas kraštovaizdis ir jaukios gyvenvietės. Verta stabtelt Vievio poilsiavietėse Neries pakrantėje („Prie grybo“ arba „Panerių miško regykla“), užkopti į Pakalniškių piliakalnį, apsilankyti Semeliškių dvare ir išbandyti pažintinį maršrutą po Aukštadvario regioninį parką. https://www.lietuvasurasa.lt/

Vievis

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

26. Verkių gatvė (9 km)

Neturi daug laiko, bet norisi paįvairinti kasdienes keliones sostinėje? Rinkis Verkių gatvę, kurios didžioji dalis ne veltui pažymėta užrašu „Vaizdingas maršrutas“. Pakeliui grožėkis ne tik žavinga gamta ar Nėries vingiais, bet ir šalikelėje įsikūrusiu „Verkių malūnu“, Trinapolio bažnyčia ar vienuolynu. https://www.lietuvasurasa.lt/

Verkių g., Vilnius

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

27. Priekulė – Ventė (30 km)

Priekulė – Ventė – išskirtinis kelias, besidriekiantis per lygumas palei Kuršių marias. Nenustebk, jei keliaujant juo bus sunku atsispirti aktyvaus vandens sporto pramogoms – jų čia gausu. https://www.lietuvasurasa.lt/

Priekulė

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

28. Rusnės sala (28 km)

Rusnės salą iš visų pusių supa vanduo. Apsilankiusiųjų Rusnėje širdis tirpdo įspūdingo grožio marinistiniai peizažai, pamario vėjo, vandens ir ošiančių pušynų ansambliai. Rusnė yra garsi ne tik savo kraštovaizdžiu ar išlikusia senąja medine architektūra. Sala taip pat pagrįstai tituluojama skaniausios rūkytos žuvies sostine. Sustok jos paragauti. 😉 https://www.lietuvasurasa.lt/

Rusnė, Lietuva

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

29. Dvarų žiedas (111 km)

Ukmergės rajonas yra turtingas dvarais. Kadangi dvarai išsidėstę ratu, visus juos galima aplankyti keliaujant žiedo maršrutu. Čia atrasi net 6 renovuotus dvarus: Užugirio dvarą (Prezidento Antano Smetonos šeimos vasaros rezidencija), Siesikų pilį, Vaitkuškio, Taujėnų, Lyduokių bei Šventupės dvarus. Kiekvienas dvaras turi savo istoriją, kurią šią vasarą Tau tikrai verta išgirsti. https://www.lietuvasurasa.lt/

Ukmergės raj.

10 gražiausių Lietuvos kelių su RASA

30. Dieveniškės (28 km)

Dieveniškės – lyg Rumšiškių liaudies buities muziejus, tik su tikrais žmonėmis ir jų gyvenimais. Vaizdingas kraštovaizdis, etnokultūrinis palikimas, kaimų fragmentai, jaukios sodybos, šimtamečiai pastatai ir gėlių darželiai šalia. Visa tai leis atitrūkti nuo dabarties keliaujant po dar kitaip vadinamą Lietuvos „apendikso“ teritoriją. https://www.lietuvasurasa.lt/

Dieveniškės

Nestandartinės nakvynių vietos

31. Namelis medyje Anykščiuose

Įgyvendink savo vaikystės svajonę ir pagyvenk namelyje medyje. Anykščių regioniniame parke tarp pušų įsikūrę nameliai yra jaukūs ir įrengti su visais patogumais. Kai kurie jų turi plačias terasas, kur galima jaukiai išgerti kavos, pasitikti ir palydėti saulę. Daugiau informacijos ČIA.

Elmos 8-oji, 2, 29109 Šeimyniškėliai

Nestandartinės nakvynių vietos

32. Bohostay glampingas

Pernakvok bohemiškoje palapinėje, įsikūrusioje šalia vieno didžiausių ir seniausių visoje Lietuvoje natūralaus Dūkštų ąžuolyno, Neries regioninio parko pašonėje. Čia rasi ne tik akį bei ausį džiuginančią gamtą, bet ir magišką aplinką, kurią sukuria ant kalno esančios autentiško dizaino palapinės, tradicinė pirtis, tvenkinys su žuvimis, nuo kalno matoma miškų panorama su tolumoje pastebimu Dūkštų Šv. Onos bažnyčios bokšteliu. Daugiau informacijos ČIA.

Rusėnai, Vilniaus rajono savivaldybė, Lietuva

Nestandartinės nakvynių vietos

33. Poilsiavietė „Miško rojus“

Atitrūk nuo civilizacijos poilsiavietėje prie tvenkinio „Miško rojus“, kur karaliauja visiškas privatumas, jokių pašalinių, tik Jūs ir gamta. Čia nėra nei elektros, nei interneto ar viso kito, kas galėtų trikdyti poilsį. Daugiau informacijos ČIA.

L. Ivinskio g. 5, 90311 Rietavas

Nestandartinės nakvynių vietos

34. „DOYOU PLACE“ erdvė miške

Pailsėk, pasikrauk geros energijos ir įkvėpimo „DOYOU PLACE“ erdvėje miške. Tai vieta, skirta ne tik atostogoms, bet ir produktyviam darbui. Apsistok minimalistinės architektūros „A-frame“ tipo nameliuose. Poilsis „DOYOU PLACE“ skirtas tik suaugusiems – jame laikomasi taisyklės „daugiau tylos ir gamtos“. Daugiau informacijos ČIA.

Miško g. 23, 21302 Semeliškės

Nestandartinės nakvynių vietos

35. Panemunės pilis

Praleisk naktį tikroje pilyje! „BEST BALTIC Panemunės pilis“ – šimtmečių dvasia, prabanga ir komfortu alsuojantis 4 žvaigždučių viešbutis-restoranas, įsikūręs vaizdingame dešiniajame Nemuno krante, šalia iš Kauno į Jurbarką besidriekiančio kelio. Daugiau informacijos ČIA.

Vytėnų g. 53, Pilies kaimas, 74464 Pilis I

Nestandartinės nakvynių vietos

36. Miškuose įsikūręs „Etno Hut“ namelis

Pabėki į mišką ir apsistok minimalistinio stiliaus „Etno Hut“ namelyje. Namelis yra jaukus, apsuptas miško tylos ir ramybės bei turi visus reikalingus patogumus. Daugiau informacijos ČIA.

Slėnio g. 3, 21369 Pakalniškės

Nestandartinės nakvynių vietos

37. Mėlynojo karpio barža

Patirk Pamario krašto magiją ir puikiai išsimiegok ant vandens, jei dar nėra tekę to padaryti! Mėlynojo karpio barža – tai puikus poilsis ant Minijos upės kranto. Daugiau informacijos ČIA.

Tvenkinių g. 10, 99360 Povilai

Nestandartinės nakvynių vietos

38. Jachta „Džaladūta“

Jeigu pritrūktų romantikos – išbandyk nakvynę su vaizdu į Parnidžio kopas jachtoje „Džaladūta“. Nidoje prišvartuotame laive-viešbutyje galėsi ir atsipalaiduoti ir pasigrožėti mariomis. Daugiau informacijos ČIA.

Nidos uostas, 93121 Nida

Nestandartinės nakvynių vietos

39. Vila „Grabytė“

Pajusk tarpukario Lietuvos aukštuomenės gyvenimą ir nusikelk į Smetonos laikus viešėdamas viloje „Grabytė“. Dviaukščiame vilos pastate gali užsisakyti vieną kambarį arba visą vilą savo šeimai ar draugų kompanijai. Daugiau informacijos ČIA.

Gailutės g. 19, 45325 Kaunas

Nestandartinės nakvynių vietos

40. Vinetu kaimas

Pernakvok tradicinėje indėnų palapinėje – tipyje! Tai vieta, kur galima atitolti nuo civilizacijos komforto ir atverti duris naujiems potyriams, leistis į vidinę kelionę ir atrasti ramybę, tylą bei įsižeminimą gamtos prieglobstyje. Daugiau informacijos ČIA.

Šlikių g. 63, Šlikių km., kretingalės sen., Klaipėdos raj., 96337 Klaipėdos rajonas

Pramogos su šeima

41. Lietuvos jūrų muziejus. Delfinariumas

Džiugesio kupinos akys ne tik vaikams, bet ir Tau – garantuotos. Tokio tipo muziejus laikomas didžiausias Baltijos šalyse ir vertinamas kaip vienas populiariausių lankytinų objektų Lietuvos vakaruose. Čia išvysi delfinus, jūrų liūtus, pingvinus ir turėsi galimybę sudalyvauti jų pasirodymuose. Daugiau informacijos ČIA.

Smiltynės g. 3, 93100 Klaipėda

Pramogos su šeima

42. Elnių SPA

Prijaukinti taurieji elniai, kurie mielai bendrauja ir valgo iš rankų. Išpuoselėta pieva, svetingi šeimininkai, edukacijos, šventės ir poilsis gamtoje. Visa tai vos 2 km nuo UNESCO pasaulio paveldo objekto – Kernavės archeologinės vietovės ir 35 km nuo Vilniaus. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 19172 Rudeikiškiai

Pramogos su šeima

43. Alpakos Trakai

ALPAKOS TRAKAI yra pirmasis alpakų ūkis-veislynas Lietuvoje. Pirmosios alpakos į šį ūkį atkeliavo iš Čilės dar 2011 m., o šiuo metu ūkyje yra 20 įvairiaspalvių augintinių. Jei dar nesi susipažinęs su alpakomis, tai patirtis, kurią būtinai turi įsirašyti į savo šios vasaros nuotykius. Susipažinti padės ekskursiją, kurią reikia užsisakyti iš anksto. Daugiau informacijos ČIA.

Seimėnų k, Viesų g. 1D, 21103 Trakai, Lietuva

Pramogos su šeima

44. Triušiukų slėnis

4,5 ha plote, aptvertoje teritorijoje, gali sutikti daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų. Susipažink su jais, paglostyk, pamaitinti triušiukus ir kitaip papramogauk. Tavęs lauks Poni arkliukas kuriuo galėsi pajodinėti, lauko žaidimai, kava, ledai ir užkandžiai, o taip pat įspūdinga gamta. Daugiau informacijos ČIA.

Antalamėstės k Girios g. 2, 28331

Pramogos su šeima

45. Pelėdų parkas

Vieta, kur galėsi iš arti susipažinti su plėšriaisiais paukščiais – tokiais kaip pelėdos, sakalai ir vanagai. Kodėl pelėdos galva pasisuka 270 laipsnių į abi puses? Kokios stipriausios jos kūno dalys? Ar visos pelėdos ūbauja, šnypščia ir ar gali užpulti žmogų? Visi atsakymai į šiuos klausimus – Pėlėdų parke (Owlspark.lt). Jei išdrįsi, galėsi šiuos plėšriuosius paukščius ne tik pamaitinti, bet ir paglostyti ar palaikyti ant rankų. Daugiau informacijos ČIA.

Miško g. 18, 13247 Rudamina

Pramogos su šeima

46. Etnokosmologijos muziejus

Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Muziejaus esmė – žmogaus ir žmonijos ryšiai su kosminiu pasauliu. Jei nori palaikyti ateivį rankoje, keliauki būtent čia. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Žvaigždžių g., Čiulėnai

Pramogos su šeima

47. Anykščių „Safari“ parkas

Sėsk į vieną iš aštuonių Defender ir Pajero visureigių ir visai valandai leiskis į nepamirštamą nuotykį „Safari parke“. Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasi daugiau nei 200 gyvūnų – čia laisvai ganosi zebrai, danieliai, juodieji Afrikos stručiai, Highland raguočiai, lamos, alpakos, muflonai, asiliukai, velso poniai, kupranugariai, buivolai. Daugiau informacijos ČIA.

Ažupiečių km. 14, 29174 Anykščiai

Pramogos su šeima

48. Kalitos kalnas

Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno! Vasaros rogutės – tai vienintelė tokia pramoga Lietuvoje. Čia galėsite nusileisti 500 metrų ilgio linksmųjų kalnelių trasa ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Daugiau informacijos ČIA.

Kalno g. 25, 29117 Anykščiai

Pramogos su šeima

49. Labirintų parkas

Labirintų parkas – pramogų ir atrakcionų parkas, kuriame smagiai praleisti laiką galės visa šeima! Ar išdrįsi įveikti didžiausią Lietuvoje kukurūzų labirintą? O ar nepasiklysi juostelių labirinte? Ar atpažinsi save kreivų veidrodžių kambaryje? Visa tai ir dar daugiau visą vasarą lauks Tavęs Anykščiuose. Daugiau informacijos ČIA.

Skapiškių k. 5, Anykščiai Skapiškių k, 29168

Pramogos su šeima

50. Pašilių stumbrynas

Pašilių stumbrynas kviečia apžiūrėti tiek Europoje, tiek Lietuvoje stambiausius laukinius gyvūnus – stumbrus. Gėrėdamasis jais galėsi ir pažintiniu taku pasivaikščioti. Jis neilgas ir puikiai pravažiuojamas vaikišku vežimėliu, todėl čia patogu pasigrožėti gamta su vaikais. Susipažindamas su stenduose pateikiama informacija sužinosi daugiau ir apie Pašilių miško gyvūniją. Daugiau informacijos ČIA.

38268, Lithuania

Aktyvistams

51. Kaitavimas Svencelėje

Pasimėgauk vėjo jėga ir laisve kaituodamas Svencelėje. Jei visgi kaituoti nemoki – pagalbos ranką išties šauni kaitavimo mokykla. Gaudyk vėją jėgos aitvarų ir buriavimo centre. Daugiau informacijos ČIA.

Svencelės g., 96241 Svencelė

Aktyvistams

52. Baidarės Dzūkijoje

Keliauk vandeniu irklentėmis, baidarėmis, kanojomis, plaustais, valtimis ar kitomis vandens transporto priemonėmis upių keliais Dzūkijoje. Daugiau informacijos ČIA.

Merkio gatvė 42, 65344 Puvočiai

Aktyvistams

53. Buriavimas Trakuose

Atsigauk ir pravėdink galvą buriuodamas Galvės ežere, Trakuose. Tai geriausias poilsis net ir didžiausiam darboholikui. Daugiau informacijos ČIA.

Žemaitės g. 3, 21142 Trakai

Aktyvistams

54. Jodinėjimas Biržų žirgyne

Praleisk laiką kartu su žirgais ir patirk nekasdieninių įspūdžių. Jodamas jais galėsi aplankyti unikalias šiaurės Lietuvos apylinkes. Biržų žirgyne auginami ramūs ir paklusnūs žirgai, todėl ši pramoga puikiai tiks visai šeimai. Daugiau informacijos ČIA.

Parovėjos, 41193

Aktyvistams

55. Vandenlenčių „313 Cable Park“

„313 Cable Park“ Palangoje – vienas moderniausių vandenlenčių parkų pasaulyje. Kūną sušildys ne tik adrenalinas, bet ir smagios patirtys. Griebk draugų kompaniją ir atsigaivink kartą vasaros dieną pramogaudamas vandenyje! Daugiau informacijos ČIA.

Mokyklos g. 82, 97231 Užpelkiai

Aktyvistams

56. Skrydis oro balionu

Nepakartojami prisiminimai iš aukštai! Skrisk oro balionu ir pamatyk nuostabų Vilnių. Ar tai būtų romantiškas pasimatymas, jaukus pasibuvimas ar tiesiog smagi kelionė – nė neabejojame, kad šis nuotykis paliks nepakartojamą prisiminimą šią vasarą! Daugiau informacijos ČIA.

Vilnius

Aktyvistams

57. „Speedway“ kartodromas

„Speedway“ – didžiausią kartingų parką bei trasų įvairovę turintis kartodromas Lietuvoje, skirtas kvapą gniaužiančioms kartingo pramogoms bei sportui. Surink draugų kompaniją, varžykis turnyre ir pasiek greičiausio rato rekordą! 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Strošiūnų kaimas 7A, Elektrėnų sav Strošiūnų kaimas, 26131

Aktyvistams

58. Irklenčių (SUP) nuoma

Ar kada susimąstei, kad irklentės taip pat yra puikus būdas tyrinėti gamtą? Išsinuomodamas jas Trakuose ne tik pajusi vėją, ežero bangas ir sroves aplinkui, bet ir pažinsi kurortinio miestelio kraštovaizdį iš kitos pusės. Daugiau informacijos ČIA.

Karaimų g., 21101 Trakai

Aktyvistams

59. Skaidrios valtys

Platelių ežeras yra didžiausias ir skaidriausias ežeras Žemaitijoje. Ištyrinėk jį valtimis skaidriu dugnu nenaudodamas nardymo įrangos ir net nesušlapdamas! Daugiau informacijos ČIA.

Ežero g. 40, 90421 Plateliai

Aktyvistams

60. Žygis Kurtuvėnų regionininiame parke

Žygiuok bet kur su „TrenkTuro“ išradingai sudėliotais maršrutais. Tai puiki proga pasimėgauti gamtos grožiu su smagia draugų kompanija arba išmėginti solo žygį vienam. Daugiau informacijos ČIA.

Bijotė, 86433, Lietuva

Gamtos lobiai

61. Aukštumalos pelkė

Pamatyk Aukštumalos pelkę – vieną didžiausių pelkių visoje Lietuvoje. Tai paslaptinga vieta, tapusi prieglobsčiu itin retiems augalams ir gyvūnams. Daugiau informacijos ČIA.

Aukštumalos pažintinis tak., 99100

Gamtos lobiai

62. Garsų gaudyklė

Išgirsk skambančius miško balsus su Garsų gaudykle Juodkrantės sengirėje. Tai originali 3 metrų aukščio ir pločio garsų gaudyklė, kurioje galėsi išgirsti visą miško simfoniją. Daugiau informacijos ČIA.

Juodkrantė, Neringos savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

63. Ladakalnis

Aplankyk buvusią senovės baltų šventvietę Aukštaitijos nacionaliniame parke. Dabar ten įkurta 176 m aukščio natūrali apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria net šešių ežerų panorama. Daugiau informacijos ČIA.

Papiliakalnė, Ignalinos rajono savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

64. Mindūnų apžvalgos bokštas

Pabandyk aprėpti Labanoro girios didybę iš vieno aukščiausių Lietuvoje – net 36 metrus siekiančio Mindūnų apžvalgos bokšto. Didžiausia Lietuvoje senoji Labanoro giria – puikus pasirinkimas norintiems nerti į gamtos pasaulį. Daugiau informacijos ČIA.

Kamūžės k., Mindūnų sen., Molėtu raj., 33202

Gamtos lobiai

65. Medžių lajų takas

Pasivaikščiok medžių lajų taku Anykščiuose. Šis takas tęsiasi 300 m ir tolygiai kyla iki 21 m aukščio virš žemės. Tako pabaigoje Tavęs laukia – apžvalgos bokštas, iš kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelio grožį. Daugiau informacijos ČIA.

Dvaronių k. 5, 29168 Anykščiai

Gamtos lobiai

66. Rambyno kalno regykla

Užlipk pasigrožėti nuo Rambyno kalno atsiveriančia Nemuno žemupio panorama ir tolumoje stūksančiais Tilžės miesto bokštais. Daugiau informacijos ČIA.

Bardinai, Pagėgių savivaldybė, Lietuva

Gamtos lobiai

67. Apvalaso ežeras

Aplankyk Rokiškio rajone esantį įdomųjį Apvalaso ežerą, kuris yra tokios pat formos kaip ir Lietuvos kontūras žemėlapyje. Daugiau informacijos ČIA.

Apvalasai, 42440

Gamtos lobiai

68. Kamanų rezervato mokomasis takas

Susipažink su Kamanų rezervato gamtos vertybėmis ir pabūk natūralioje aplinkoje. Kamanų mokomajame take, įsikūrusiame Akmenės rajone, su gido palyda galėsi pasigrožėti žmogaus nepaliestais gamtos vaizdais, pamatyti pievai, miškui, pelkei būdingus bei retus augalus. Daugiau informacijos ČIA.

Pušų g. 2, 85372 Akmenė II, Lietuva

Gamtos lobiai

69. Jurkiškio upelio pažintinis takas

Užsuk pasigrožėti 18 metrų aukštį siekiančiais Jurkiškio upelio šlaitais Asvejos regioniniame parke. Žygiuojant šiuo vos 1,5 km ilgio taku susipažinsi su atokiu, tačiau ypatingai gražiu gamtos kampeliu. Daugiau informacijos ČIA.

Jurkiškio upl., 33253

Gamtos lobiai

70. Šilėnų pažintinis takas

Šilėnų pažintinis takas nustebins didžiule kraštovaizdžio įvairove – nuo seno etnokultūrinio Šilėnų kaimo ir miškingų kalvų iki kvapą gniaužiančių Neries slėnio panoramų ir didžiausios parko pelkės. Atvyk pasigrožėti gamtos ir kultūros paveldo darna. Daugiau informacijos ČIA.

Kun. M.Žuko g, 14206 Dūkštos

Gurmanams

71. Viešbutis-restoranas „Labanoras“

Labanoro viešbučio meniu turtingas vietos grybais, sraigėmis, žuvimis, žvėrimis ir miško uogomis. Nemažą dalį produktų restoranui tiekia vietiniai augintojai, žvejai ir gėrybių rinkėjai, todėl visi patiekalai čia saviti ir turi išraiškingą skonį. Jei nori išskirtinių skonių, dar neragavai ežero stintelių ar pušies skonio ledų – žinai, kur važiuoti. Daugiau informacijos ČIA.

Seniūnijos g. 29, 18235 Labanoras

Gurmanams

72. Senoji Viduklės koldūninė

Tai po ilgo laiko Viduklės miestelyje naujai atgimusi senoji koldūninė. Tik čia gaminami rankų darbo, tradiciniai, kulinarijos paveldo fondo sertifikuoti Viduklės koldūnai. Receptūra nepakito nuo 1966 m., tad, jei dar nebandei, būtinai užsuk. Daugiau informacijos ČIA.

Pionierių g. 3, 60351 Viduklė

Gurmanams

73. Kuchmistrai

„Kuchmistrai“ – Lietuvos didikų virtuvės paveldą saugojanti ir puoselėjanti virtuvė, kurioje visų patiekalų ruošimą prižiūri mūsų dvaro garbės pareigūnas – kuchmistras, o prie stalo svečius kviečia vaišingieji zanavykai. Kaip ir senovėje, „Kuchmistrų“ virtuvėje ypatingas dėmesys skiriamas ne tik meniu, maisto kokybei, jų pateikimui, bet ir ūkiams, iš kurių perkamos daržovės, vaisiai, miltai ar mėsa. Daugiau informacijos ČIA.

3811 2, 71183 Lukšiai

Gurmanams

74. Sūrininkai Dargužiuose

Sūrininkai Dargužiuose – išskirtinė vieta netoli Vilniaus. Joje puoselėjama meilė tikram maistui ir vietiniams produktams, rankomis gaminami produktai iš pačių primelžto pieno. Čia gali pakliūti į sūrių degustacijas ar gamybos pamokėles, o taip pat apsipirkti vietinių sūrių parduotuvėlėje. Daugiau informacijos ČIA.

Merkio g. 53, 65445 Dargužiai

Gurmanams

75. Restoranėlis „Kiemelis“

Anykščiuose ant Šventosios upės šlaito, prie Istorijų dvarelio prisiglaudusiame restoranėlyje, verdama gardžiausia kava, gaminami skaniausi patiekalai ir Ispanijos įkvėpti desertai. Tai puiki vieta Tavo jaukiai popietei. Daugiau informacijos ČIA.

Paupio g. 10, 29113 Anykščiai

Gurmanams

76. Pasaulio puodai

Merkinės dvarvietėje įsikūręs lauko restoranas „Pasaulio puodai“ garsėja pasaulio gatvės maistu. Čia gaminamo maisto receptus keliaudamas po žemynus parvežė kulinarinių knygų autorius Vytaras Radzevičius. Viskas čia kaip ir pridera gaminant lauke – ant gyvos ugnies, su aprūkusiais puodais, dūmais, vėjais, lietumis. Ragaudamas gardžiausius patiekalus galėsi pasimėgauti ir nuostabiu vaizdu po Merkinės apylinkes. Daugiau informacijos ČIA.

Gardino g. 28, 65337 Merkinė

Gurmanams

77. Ipanema Pizzeria

Malkinėje krosnyje keptos picos, Nemuno panorama ir šokiai terasoje ar ant stalų! 💃🏻 Ipanema Pizzeria – tai smagi vasaros stotelė, kurią privalai aplankyti ir parodyti kitiems. Daugiau informacijos ČIA.

A. Smetonos al. 4, 45324 Kaunas

Gurmanams

78. Pievos

Pievos – ypatingas modernaus gastrobaro ir interjero detalių parduotuvės derinys. Pievų sezoninis meniu nustebins ir pačius išrankiausius gurmanus, nes čia susilieja moderni europietiška virtuvė ir lietuviškos tradicijos. Nepraleisk progos išbandyti. Daugiau informacijos ČIA.

J. Basanavičiaus a. 16, 59211 Birštonas

Gurmanams

79. Kuršėnų konditerija

Kad ir kiek būtų išragauta įmantriausių desertų, turbūt daugelio širdis vis tiek labiausiai linksta prie legendinio Kuršėnų vyniotinio. Konditerijoje rasi tikrąjį Kuršėnų vyniotinį, kepamą pagal senąjį sumanytojos receptą. Pasmaližiaujam? 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Pavenčio g. 4, 81156 Kuršėnai

Gurmanams

80. Šturmų Švyturys

Tai vienintelis Lietuvoje šviežios žuvies restoranas, kuriame tikrai nerasi tradicinio meniu. Kiekvieną dieną žvejai išplaukia į marias ir tik nuo marių Maumo ir žvejų sėkmės priklauso, ką Tu valgysi šiandien. Kiekvienos dienos laimikis yra išdėliojamas ant ledo ir Tu pats gali pasirinkti, kurią žuvį paruoš ir židinyje iškeps restorano virėjas. Viskas šioje vietoje alsuoja senąja Mažosios Lietuvos dvasia. Daugiau informacijos ČIA.

Švyturio g. 7, 99361 Šturmai

Instagramiškiausios vietos

81. Herkus Kantas

Klaipėdoje, buvusiose industrinėse dirbtuvėse, veikiantis baras su meninėmis instaliacijomis leis tavo akims paklajoti ir atrasti įdomias detales. Užsuk pasmaguriauti, pasižvalgyti ir pasižmonėti. Daugiau informacijos ČIA.

Naujoji Uosto g. 3, 92120 Klaipėda

Instagramiškiausios vietos

82. Meat Lovers Klaipėda

Tokiame restorane ne tik skanu, bet ir pasakiškai gražu! Palydėk saulę vakarieniaudamas su vaizdu į uostą bei Smiltynę. Daugiau informacijos ČIA.

Danės g. 1, 92120 Klaipėda

Instagramiškiausios vietos

83. Pakruojo dvaras

Keliauk laiku ir pasidaryk nepamirštamą fotosesiją Pakruojo dvare! Čia pajausi 19 amžiaus laikų grožį, eleganciją ir dvasią. Taip pat galėsi pasipuošti dvaro stiliaus kostiumu, skrybėle ar kitais ponų atributais. Daugiau informacijos rasi ČIA.

Karčiamos g. 9, 83166 Pakruojis

Instagramiškiausios vietos

84. Kiemo Galerija

Šis išskirtinis namo kiemas – tai muziejus po atviru dangumi. Namo bendruomenė, siekdama išsaugoti skausmingą Lietuvos istoriją ir XIX amžių menančią architektūrą, piešiniais ant sienų įamžina kiemo praeitį. Daugiau informacijos ČIA.

E. Ožeškienės g. 25, 44254 Kaunas

Instagramiškiausios vietos

85. Amsterdamo mokyklos muziejus

Apsilankyk Amsterdamo mokyklos stiliaus muziejuje. Tai vienintelis toks pastatas Kaune, kur puikiai suderinti „art deco“ ir „art nouveau“ stiliaus elementai. Jie leis nusikelti Tau į tarpukario Kauno aukštuomenės gyvenimo užkulisius. Daugiau informacijos ČIA.

Vytauto pr. 58-6, 44237 Kaunas

Instagramiškiausios vietos

86. Kosminė skaitykla

Birštone įsikūrusiame „Vytautas Mineral SPA“ esanti kupolo formos skaitykla nukels Tave tiesiai į mėnulį! Kosmoso pojūtį sukurs neįprasta akustika bei žinomo tapytojo, „Art Vilnius“ laimėtojo, Petro Lincevičiaus kartu su komanda nutapyti piešiniai. Apsilankyk ir pasisemk įkvėpimo. Daugiau informacijos ČIA.

Karalienės Barboros al. 2, 59202 Birštonas

Instagramiškiausios vietos

87. Plaukiojančios sūpuoklės

Dusios ežero bangose, netoli Metelių regioninio parko lankytojų centro, siūbuoja plaukiojančios sūpuoklės. Tai puiki vieta stebėti Dusios ežero paukščius ar palydėti saulę šios vasaros vakarais. Daugiau informacijos ČIA.

Seirijų g. 2, Metelių k. Lazdijų raj., 67482, Lietuva

Instagramiškiausios vietos

88. Užutrakio dvaro sodyba

Unikalaus Trakų kraštovaizdžio įkvėpta Užutrakio dvaro sodyba atims žadą ne vienam. Tai vieta, menanti ypatingą Trakų krašto istoriją – čia atgimusiame dvare ir parke vyksta parodos ir koncertai. Užsuk pasižvalgyti. Daugiau informacijos ČIA.

Užutrakio dvaro sodyba dvaras, Užtrakio g. 17, 21102 Trakai

Instagramiškiausios vietos

89. Paupio Turgus

Atvyk pasmaguriauti „Paupio turguje“. Tai daugiau nei tik maistas, tai kruopščiai sukurta patirtis, kuria verta dalintis su draugais. Daugiau informacijos ČIA.

Aukštaičių g. 7, 11341 Vilnius

Instagramiškiausios vietos

90. Panama Food Garden

Apsilankyk tikrame maisto kurorte! „Panama Food Garden“ yra įsikūrusi romantiškiausiame Vilniaus rajone. Čia gali paragauti nuostabių žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. Daugiau informacijos ČIA.

Vykinto g. 17a, 08117 Vilnius

Netikėti atradimai

91. Kruonio gravitacinė kalva

Kaišiadorių rajone, netoli Kruonio hidroelektrinės, esanti kalva yra gamtos sukurta optinė iliuzija –riedama į kalną, nors vizualiai atrodo priešingai. Atvyk ir įsitikink savo akimis. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 56312

Netikėti atradimai

92. Merkinės piramidė

Abejingų nepaliekanti Merkinės piramidė – vienas lankomiausių Dzūkijos objektų. Kalbos apie ypatingas šios vietos lankytojų patirtis bei vykstančius sveikatos stebuklus sklinda toli už Lietuvos ribų. Atvyk ir pajausk tai pat. Daugiau informacijos ČIA.

Česukai, Merkinės sen., Varėnos r.

Netikėti atradimai

93. Velnio duobė

Lietuvoje daug gilių įdubų, tačiau netoli Aukštadvario esanti piltuvo formos Velnio duobė – pati giliausia, apie 40 metrų gylio. Ši legendomis ir padavimais apipinta vieta yra įtraukta į Europoje labiausiai saugomų 100 gamtos paminklų sąrašą. Užsuk pasižiūrėti. Daugiau informacijos ČIA.

Škilietai, Trakų rajono savivaldybė, Lietuva

Netikėti atradimai

94. Lietuvos automatika

Šaltojo karo metais Vilniaus požemiuose buvo įrengta daugiau nei 300 civilinės gynybos slėptuvių (bunkerių), skirtų apsaugoti gyventojus nuo radiacinių, cheminių, biologinių atakų, aviacinių bombardavimų ir kitų panašių grėsmių. Apsilankyk „Lietuvos automatika“ bunkeryje ir pamatyk, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuok cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisk vėdinimo įrenginius ir atidaryk kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Daugiau informacijos ČIA.

Panerių g. 45, 03202 Vilnius, Lietuva

Netikėti atradimai

95. Pogrindžio spaustuvė „ab“

Pogrindžio spaustuvė „ab“ – tai Lietuvoje vienintelė tokio tipo slėptuvė, kurios per visą jos gyvavimo laikotarpį neaptiko sovietų saugumas. Iš čia pogrindiniai leidiniai po mūsų šalį pasklisdavo tūkstantiniais tiražais. Aplankyk šią istorinę vietą ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Spaustuvės g. 2, 54376 Domeikava

Netikėti atradimai

96. Kopūstėlių raketinė bazė Nr. 32158

Kopūstėlių raketinėje bazėje Nr. 32158 buvo laikomos galingiausiomis to meto sovietų armijos raketos, kurios galėjo pasiekti taikinį, esantį už 3000 kilometrų. Dar 1958–1988 m. ši teritorija vidury miškų, netoli Ukmergės miesto, buvo aptverta 2 metrų aukščio spygliuota tvora, apjuosta minų lauku ir stebima iš oro dieną naktį. Susitaręs iš anksto, dabar ją gali aplankyti ir Tu. Savarankiškai vaikščioti po teritoriją draudžiama. Daugiau informacijos ČIA.

Kopūstėlių raketinė bazė, Miško Broliai kopūsteliai 11, 20192 Kopūstėliai

Netikėti atradimai

97. Marvelės kaskados

Marvelės kaskadų ir upės slėnis kiekvienu sezonu stebina skirtingai: vasarą čia ramu ir vanduo kaskadomis teka tykiai, žiemos metu akmeniniai laiptai pasidengia storu ledu, tačiau praėjus speigams ir nutirpus ledams kaskados tampa šniokščiančiu vandens keliu, kuris primena apie artėjantį pavasarį. Atvyk nurimti ir atsikvėpti prie Marvelės kaskadų. Daugiau informacijos ČIA.

Julijanavos g., 53366 Kaunas

Netikėti atradimai

98. Klinčių karjerai - Marso kanjonai Lietuvoje

Marso kanjonai Lietuvoje? Prieš 300 milijonų metų Akmenės rajone susiformavę ir daug metų kasami klinčių klodai virto unikaliu kanjonų kraštovaizdžiu, visiškai nebūdingu Lietuvai. Dar įdomiau, kad jūros periodo uolienose rasta dinozaurų liekanų! Nepraleisk progos apsilankyti „Marse“ ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Unnamed Road, 85271 Naujoji Akmenė

Netikėti atradimai

99. Bartkuškio kopa

Kopas gali atrasti ne tik prie jūros. Širvintų raj. esančiame Bartkuškio miške stūkso minkšto geltono smėlio kopa. Tai neįprastas reiškinys kontinentinėje Lietuvos dalyje. Stovint Bartkuškio kopos papėdėje kyla jausmas, kad jei persirisi per ją, pamatysi jūrą. Atvyk ir įsitikink tuo ir Tu. Daugiau informacijos ČIA.

Antakalniai, Vilniaus rajono savivaldybė, Lietuva

Netikėti atradimai

100. Vaiguvos upė-gatvė

Vaiguvos upelis-gatvė – tai šalia Plokščių (Vaiguviškių) piliakalnio tekantis mažas upelis, kuris yra tapęs ir vienintele kaimelio gatve. Vietos gyventojai savo namus pasiekia tik eidami ar važiuodami upelio vaga per vandenį. Netiki? Atvyk ir įsitikink. 😉 Daugiau informacijos ČIA.

Plokščiai, Lietuva

CityBee vasaros nuotykių žemėlapis

Mūsų partneriai